Пошук
Уротропін (гексаметилентетрамін)

55.80 грн

Уротропін (гексаметилентетрамін)

55.80 грн (ціна за 1 кг)

Гексаметилентетрамін або уротропін є гетероциклічною органічною сполукою з формулою (CH2)6N4. Це біла кристалічна сполука, що має добру розчинність у воді і полярних органічних розчинниках. Уротропін використовують у синтезі інших хімічних сполук, наприклад, пластмас, фармацевтичних препаратів, гумових добавок. Він сублімується у вакуумі при 280 °С. Гексаметилентетрамін отримують промисловим шляхом за допомогою взаємодії формальдегіду і аміаку.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності уротропін. У нас можна купити уротропін за доступною ціною. Уротропін має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на уротропін Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку уротропіну по всій території України.

Характеристики уротропіну

Уротропін (гексаметилентетрамін, гексамін, метенамін за МНН, а також формін, аміноформ) – поліциклічний амін у вигляді білої кристалічної сполуки, без запаху, солодкуватої на смак. При підвищенні температури випаровується. Розчиняється швидко у воді та спиртах, також нормально розчинний у хлороформі й слабо – в ефірі.
Утворення цієї сполуки відбувається при взаємодії аміаку і формальдегіду. Вперше цю речовину було отримано в 1859 році Бутлеровим.

Уротропін і медицина

Застосування метенамінунайбільш поширене в медичній галузі, що обумовлюється виділенням формальдегіду при його розщепленні. Це одні з «найстарших» синтетичних ліків, які сьогодні випускаються в порошку, таблетованій формі і в формі розчину.
У чистому вигляді й у складі комбінованих препаратів ця субстанція вводиться двома способами: перорально або внутрішньовенно. Виконує різноманітні позитивні впливи на людський організм:
– є антисептиком для сечових шляхів при пієлітах і циститах;
– допомагає при подагрі;
– має дубильний вплив на шкіру;
– здійснює денатурацію білків бактерій;
– усуває токсини;
– допомагає в боротьбі з різними інфекціями (грип, менінгіт, сепсис, енцефаліт, черевний тиф та інші);
– активує захисні реакції організму, що грунтуються на змінах іонного складу і колоїдного стану крові;
– сприяє усуненню неврастенічних проявів та симптомів артеріосклерозу;
– лікує холецистит і холангіт;
– нейтралізує алергійні захворювання шкіри (кропив’янку, поліморфну еритему…);
– вирішує проблеми підвищеної пітливості;
– сприяє одужанню очей при кератитах, іридоциклітах тощо.

Інші сфери застосування гексаметилентетраміну

Окрім як у медичних цілях, ця сполука набула поширення у виготовленні полімерів, фенолформальдегідних смол і вибухових речовин.
знаходить своє місце і в харчопромі. Він використовується в якості добавки до їжі, консерванту, зокрема, для ікри. Бере участь у сироварінні.
Користь від гексаміну у ветеринарії спостерігається при лікуванні ниркових захворювань, хвороб сечового міхура свиней і великої рогатої худоби, маститу у корів. Як антисептик, уротропін підходить при сечових інфекціях у кіз і овець, собак і коней, у домашньої птиці.
В аналітичній хімії формін виступає елементом буферних розчинів. Також аміноформ може бути інгібітором корозії.
Що стосується побутового застосування, то метенамін є чудовим розпалювачем. З його допомогою готують їжу, розпалюють і прожарюють печі, прогрівають льохи, гаражі тощо.
Уротропін використовується для поглинання деяких отруйних газів. Застосовується як вулканізаційний агент і піноутворювач. Він є стабілізатором для мастил і синтетичних смол, а також антикорозійним агентом у сталі. Це дезінфікуючий засіб та антибактеріальний агент.
Уротропін використовується для лікування інфекції сечовивідних шляхів. Цей препарат особливо підходить для довгострокового профілактичного лікування, оскільки у бактерій не розвивається стійкість до формальдегіду. Ця субстанція не повинна використовуватися людьми з нирковою недостатністю. Уротропін застосовують для фарбування в гістології.
Разом з 1,3,5-триоксаном, гексаметилентетрамін є компонентом паливних таблеток. Уротропін використовується туристами і військовими для розігрівання їжі або військових пайків. Таблетки з уротропіну застосовуються в лабораторіях протипожежної безпеки як екологічно чисте і відтворюване джерело вогню, щоб перевірити займистість килимів і килимових виробів.
Гексаметилентетрамін або уротропін також зареєстрований як харчова добавка – консервант (E 239). Завдяки його антисептичним властивостям цей реактив додають у такі продукти як червона ікра та сири, а також застосовують при вирощуванні дріжджів.
Уротропін є універсальним реагентом в органічному синтезі. Він використовується в реакціях формілювання аренів, реакції перетворення бензилгалогенідів у альдегіди. Його застосовують при виробництві вибухівки. Уротропін використовується для синтезу деяких полімерів, наприклад фенолформальдегідних смол.

Якщо Вам потрібно купити оптом уротропін, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на уротропін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

уротропин

Залишіть відгук до товару “Уротропін (гексаметилентетрамін)”