Пошук
Уайт-спірит (нефрас С4 150/200)

30.00 грн

Уайт-спірит (нефрас С4 150/200)

30.00 грн (ціна за 1 кг)

Уайт-спірит – це чиста, прозора рідина нафтового походження, яка є органічним розчинником, що використовується здебільшого в лакофарбовій промисловості.

Артикул: 02563. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності уайт-спірит. У нас можна купити уайт-спірит оптом за доступною ціною. Уайт-спірит має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна уайт-спіриту Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку уайт-спіриту по всій території України. Ціна уайт-спіриту також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі уайт-спіриту оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики уайт-спіриту

Уайт-спірит (з англ. – «білий дух»; розчинник Стоддарда, нефрас С4 150/200) – це бензин-розчинник, рідка уайт спіриторганічна субстанція, що складається з аліфатичних і ароматичних вуглеводнів, прозора або світло-жовта, з характерним запахом. Густина – 700 кг/м³ (при 20 °С), t кипіння – 165 °C. Вміст сірки в чистій речовині не перевищує 0,025 %, а масова частка аренів становить не більше 16 %. Отримання цього розчинника відбувається шляхом відгону нафти, іноді є необхідність у додатковій гідроочистці. Норми і характеристики регламентуються ДСТУ.

Він є сумішшю аліфатичних і аліциклічних С7-С12 вуглеводнів з максимальним вмістом ароматичних вуглеводнів 16 %. Густина уайт-спіриту при 20 °С не більше 0,795 г/см3, температура кипіння не вище 165 °С. Уайт-спирит – це розчинник з низькою в’язкістю та характерним запахом. Цей розчинник практично нерозчинний у воді, але змішується з більшістю органічних розчинників. Він стабільний, не викликає корозію стандартних металів, але може вступати в реакцію з сильними окислювачами. Має температуру спалаху нижче 60 °С і, таким чином, класифікований як вогненебезпечний.

Застосування уайт-спіриту

Найпоширеніше застосування цієї речовини – в якості побутового розчинника ЛФМ. Це універсальна рідина для розчинення під час виконання ремонту в приміщеннях з мінімумом токсичного впливу. Нею розбавляють олійні фарби, алкідні лаки та емалі, бітумні й каучукові мастики. Дуже добре дає раду з розчиненням будь-яких нафтових фракцій, олій рослинного походження і жирів, органічних сірчаних, кисневих і азотних сполук. Тобто, крім як для виробництва лакофарбових матеріалів, також застосовується, щоб позбутися жиру, для очищення робочого інструментарію, металевих, кам’яних та інших поверхонь.

Уайт-спірит повністю може служити паливом – заміною гасу для переносних пічок, оскільки є легким сортом того ж гасу. Однак, у цій ролі виступає вкрай рідко.

Рекомендації щодо застосування: купити уайт-спірит можна відразу готовим до використання. Вносити в ЛФМ його необхідно маленькими дозами, добре перемішуючи, поки не буде досягнуто потрібної однорідної консистенції. Якщо знадобиться, процедуру можна повторити.

Запобіжні заходи

За ступенем впливу на організм людини розчинник Стоддарда належить до 4-го класу небезпеки (малонебезпечна речовина). Але, ясна річ, токсичність спостерігається, якщо перевищити допустимі норми речовини, що потрапляє до організму різними шляхами.

Вдихання парів розчинника нефрас С4 150/200 у концентраціях, вищих від рекомендованих, може призвести до подразнення очей і органів дихання, появи головних болів, запаморочень, анестезії та інших порушень НС. Попадання самої рідини в очі або дихальні шляхи може спричинити подразнення, але не ушкодження. Контакт зі шкірою може, в свою чергу, спровокувати знежирення і висушування шкірних покривів із подальшим дерматитом.

Щоб убезпечити себе при роботі з уайт-спіритом, необхідно захищати руки гумовими рукавичками. Приміщення потрібно ретельно провітрювати під час і після застосування. Якщо контакту зі шкірою або слизовими уникнути не вдасться, уражені ділянки варто в той же час обробити теплою водою і милом.

Уайт-спірит використовується як екстракційний розчинник, для очищення, для знежирення та як розчинник в аерозолях, фарбах, засобах для захисту деревини, лаках і при виготовленні асфальтових покриттів. Уайт-спірит є найбільш широко використовуваним розчинником у лакофарбовій промисловості. У побуті уайт-спірит зазвичай застосовується для очищення пензлів після використання.

У різних галузях промисловості уайт-спірит очищує і знежирює верстати і деталі. У трафаретному друці (так званій шовкографії) уайт-спірит часто використовується для очищення екранів після друку. Він також застосовується для очищення фарб що, використовуються в деяких принтерах. Уайт-спірит може слугувати альтернативою гасу в портативних печах. Він є також основним інгредієнтом у деяких популярних автомобільних присадках до мастил, оскільки уайт-спірит здатен розчиняти лак і накопичений осад.

Упакування і зберігання

 Найпопулярніша тара для уайт-спіриту – пластикові ємності різного об’єму. У таких ємностях виробника в щільно закритому вигляді цю речовину рекомендовано зберігати. Місце для зберігання повинно бути прохолодним, захищеним від вологи, теплового та сонячного впливів. Цей розчинник не боїться морозів, але не терпить контакту з вогнем. Гарантійний термін визначається виробником і може становити від 1 до 3 років з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити оптом уайт-спірит, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на уайт-спірит, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Уайт-спирит

Залишіть відгук до товару “Уайт-спірит (нефрас С4 150/200)”