Пошук
Тумби пристінні

-

Тумби пристінні

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Компанія Система Оптимум пропонує широкий асортимент товарів категорії тумби пристінні. Завдяки сучасному дизайну, якісній комплектації та компактним розмірам тумби пристінні стануть зручним та надійним елементом Вашого інтер’єру.

Категорія: .
Вигляд Комплектація Розміри Ціна, грн
tl_files/products/furnitures/Tumby_prystyny/TP_1.jpg Тумба пристінна ТП-1

Каркас – анодований алюмінієвий профіль, наповнення – меламін, хс-пластик. 3 висувні шухляди.

 500х600х800
Тумба пристінна ТП-2 Тумба пристінна ТП-2

Каркас – анодований алюмінієвий профіль, наповнення – меламін, хс-пластик, стільниця-постформінг спеціальний. 2 дверки, полиця.

1000х600х800
Тумба пристінна ТП-3 Тумба пристінна ТП-3

Каркас – анодований алюмінієвий профіль, наповнення – меламін, хс-пластик. 1 дверка, 1 полиця, 3 висувні шухляди.

1000х600х800
Тумба пристінна ТП-4 Тумба пристінна ТП-4

Каркас – анодований алюмінієвий профіль, наповнення – меламін, хс-пластик.  1 дверка, 1 полиця. 8 висувних шухляд.

1300х600х800
Тумба Т-1 Тумба Т-1

Каркас – анодований алюмінієвий профіль, наповнення – меламін, хс-пластик. 1 дверка, 2 полиці.

450х450х650
Тумба Т-2 Тумба Т-2

Каркас – анодований алюмінієвий профіль, наповнення – меламін, хс-пластик. 4 висувні шухляди.

450х450х650

 

Тумби пристінні

Компанія Система Оптимум пропонує широкий асортимент товарів категорії тумби пристінні. Завдяки сучасному дизайну, якісній комплектації та компактним розмірам тумби пристінні стануть зручним та надійним елементом Вашого інтер’єру.

Купити тумби пристінні

Тумба пристінна ТП–1 відрізняється трьома шухлядками, якісною комплектацією та міцним каркасом. Помірні ціни та сучасний дизайн характеризують дану тумбу, як оптимальний та зручний вибір, для підвищення ефективності розвитку Вашого бізнесу.

Тумба пристінна ТП–2 характеризується наявністю стільниці з постформінгу спеціального. Така тумба гармонійно поєднує дві дверки та поличку. Купити тумбу пристінну Ви можете в компанії Система Оптимум за доступною ціною.

Тумба пристінна ТП–3 – це зручний та якісний каркас, три шухлядки та одна поличка. Крім того, дана тумба має оригінальний дизайн та компактні розміри.

Тумба пристінна ТП–4 вирізняється значною кількістю шухлядок, які створюють додатковий рівень зручності. Така тумба має одну дверку та одну поличку. Надійний та якісний каркас та сучасний вигляд відповідають високому рівню якості даної продукції.

Тумба Т–1 – це висока якість за помірними цінами. Тумба має компактні розміри, одну дверку та дві зручні полички.

Тумба Т–2 – це надійність та зручність у використанні. Така тумба відрізняється чудовим дизайном, компактністю та якісним каркасом.

Фахівці нашої компанії подбали про час та зручність наших клієнтів, тому Ви можете отримати безкоштовну консультацію та замовити сучасну тумбу пристінну в будь–який час на всій території України.

Продукція компанії Система Оптимум – це гарантія найвищої надійності та зручності. Ми використовуємо тільки найсучасніші матеріали комплектації та анодований алюмінієвий профіль каркасу, який відповідає найвищим стандартам якості. Ми гарантуємо доставку по всій території України, якість та доступні ціни.

Компанія Система Оптимум – це вірний помічник підвищення ефективності Вашого бізнесу.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Залишіть відгук до товару “Тумби пристінні”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Тумби пристінні за вигідною ціною, також замовити Тумби пристінні з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.