Пошук
Цифровий термометр-гігрометр Т-04

-

Цифровий термометр-гігрометр Т-04

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Діапазон вимірювання температури -50+70°С.

Вологість 20-90 %.

Датчик вологості і температури на виносному щупі.

Категорія: .

Термометр-гігрометр Т-04 – це цифровий пристрій, за допомогою якого можна вимірювати температурні показники повітря навколишнього середовища. Підходить як для внутрішнього застосування (в приміщенні), так і на вулиці. Також всередині приміщення з його допомогою можна відстежувати відносну вологість. Крім того, передбачене додаткове оснащення Т-04 годинником і календарем.

Зовні цей багатофункціональний пристрій виглядає як компактний корпус, на якому розміщений великий і зручний для зчитування інформації РК дисплей. Конструктивно в ньому передбачена наявність двох датчиків: вбудованого і зовнішнього. Перший визначає вологість і температуру в приміщенні, другий – температуру на вулиці. Також у комплекті йдуть знімний двометровий шнур і кріплення (настільна підставка + настінне кріплення).

Основні технічні особливості:

– вимірювання t повітря всередині і зовні приміщення;

– визначення в приміщенні вологості;

– виведення на екран не тільки температури і вологості, але й часу, дати, дня тижня;

– наявність будильника і прогноз погоди;

– пам’ять на найменшу і найбільшу t та вологість;

– живлення від двох ААА батарейок 1,5 В.

Температура визначається в °С, вологість – в %. Діапазон вимірювання температури – -50-+70 °С, вологості – 20-90 %. Габарити приладу: 108х82 мм.

Цей термометр-гігрометр дуже простий у застосуванні. Бездоганно підходить для встановлення в житлових будинках і офісах, теплицях і розсадниках, музеях, архівах, аптеках, лабораторіях, медичних установах та ін. Чудовий варіант для контролю локальних кліматичних умов!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Термогігрометр Т-04

Залишіть відгук до товару “Цифровий термометр-гігрометр Т-04”