Цеоліти природні

1.68 грн (ціна за 1 кг)

Цеоліти (від гр. – киплячі камені) – це об’ємна сукупність різних гідратованих алюмосилікатних мінералів, водні алюмосилікати кальцію, натрію, калію, барію та низки інших елементів, відомі як мінеральний вид вже більше двох сотень років (з XVIII століття). Це мінерали з 3-вимірним структурним кістяком, мають системи порожнин і каналів, в яких розташовуються катіони і молекули води (т.зв. цеолітна вода).

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності цеоліти природні . У нас можна купити цеоліти за доступною ціною. Цеоліти природні  сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна цеолітів природних  Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку цеоліту природнього по  всій території України. Ціна цеолітів природніх  також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі цеолітів оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

 Цеоліти природні характеристики

А цеоліти природні (ЦП), в свою чергу – один з двох видів цих матеріалів, поряд зі штучними, що містить більше сорока позицій, які різняться складом (передусім, числом молекул води в кристалогідраті), а також фіз. і хім. властивостями. З найпоширеніших мінералів цієї групи: натроліт, шабазит, гейландит, стильбіт, морденіт, томсоніт та ломонтит. На загал, їм властиві селективні, адсорбційні та іонообмінні якості.

Сфери застосування – найрізноманітніші: від промисловості до сільського господарства і екології. Детальніше про це та про інші підтеми, що стосуються природних цеолітів – далі.

Протягом деякого часу після того, як цеоліти стали відомі світу, ці мінерали вважалися рідкісними, такими, які не мають ні значних промислових скупчень, ні корисного практичного використання. Однак в один прекрасний момент все ж відбулося відкриття їх цінності. Було виявлено, що вони мають відкриту каркасно-порожнинну будову типу [(Si, Al)O4] і негативний заряд, який нейтралізують позитивно заряджені катіони (Na, K, Mg, Ca, Sr, Ba, Са), що входять до складу цеоліту.

Переваги природних цеолітів

До основних плюсів цього виду мінералів належать ефективність, здатність до регенерації, доступність, економічність та екологічну безпеку. За своїми властивостями і функціями він, якщо не кращий за синтетичні форми, то вже точно нічим їм не поступається. Також є можливість замінювати цією речовиною деякі природні мінеральні сполуки типу крейди, каоліну і целіту. При цьому у виконанні об’ємних технопроцесів ЦП на порядок доцільніші, з урахуванням економічної вигоди. Підходять для багаторазового задіяння, оскільки здатні працювати в багатоцикловому режимі. А ще дозволяють подбати про охорону довкілля. Одним словом, вибирайте природні цеоліти – не прогадаєте!

Характеристики. На вигляд ці мінерали білі або безбарвні (рідше можливий жовтий/червоний/брунатний/зелений колір), найчастіше моноклінної сингонії. Густина – в межах 1,9-2,8 г/см3, твердість – 5-5,5 балів. Утворення їх відбувається при t 250 °С і тиску 200-300 МПа. Вони не розчиняються у воді, кислотах, лугах і розчинниках органічної природи. Розмір отворів – 2,6-8 А.

Загальна формула: M2/nO•Al2O3•xSiO2•yH2O, де М – це лужний/лужноземельний метал, n – ступінь його окислення.

Як правило, в складі ЦП є не тільки сам мінерал, а й додаткові структури (пісок, кварц, глина). Кількість основного компоненту – головний показник якості породи, її чистоти. Що стосується радіоактивності цеолітів, то найчастіше вона є в межах фонових показників земної кори конкретного регіону.

Властивості. Природним цеолітам характерні іонообмінні властивості: вони можуть змінювати рухливість одиничних іонів і функціонувати в якості молекулярних сит. Нагріваючись, вони виділяють тепло, роблять це поступово, за рахунок чого кристалічна гратка не псується і обсяг мінералу не змінюється. Втім, і назва походить від цього, адже швидке і потужне нагрівання призводить до здуття мінералу і формування пухирчастого скла, через що створюється враження, що він закипає.

Також це добрі сорбенти з точними розмірами каналів і порожнин всередині, які підходять для великої кількості неорганічних і органічних речовин. Правда, в них можуть потрапляти лише ті молекули, розмір яких – 2-9 ангстрем.

Це фільтри, які поглинають і міцно утримують шкідливі елементи (нітрати і нітрити, аміак і важкі метали, радіоактивні нукліди і хлориди...). Така можливість спостерігається у мінералів з розміром комірок від 4 ангстрем. Це і решето, що дозволяє розщепити найрізноманітніші фракції на окремі компоненти, і губка з водою та корисними складовими, в можливостях якої – багаторічне живлення ґрунту. Це ще й основа багатьох ліків, чиста питна вода, антисептування радіоактивних забруднень та ін.

Взагалі, ЦП здатні:

- віддавати і повторно поглинати воду, на що впливають t і вологість;

- здійснювати іонний обмін (вибірково виділяти і знову вбирати різні речовини);

- обмінювати катіони.

Види. Згідно з походженням, ЦП бувають осадовими і вулканічними, мікроскопічно– волокнистими, листовими (пластинчастими) та ізометричними.

За відношенням Si/Al діляться на 3 групи: висококремнієві, проміжні й високоалюмінієві. При чому в практичному плані найбільш цікаві дві перші групи.

За розміром вхідних вікон існує 3 класи цеолітів: широко-, середньо- і вузькопористі. Ця характеристика безпосередньо впливає на сорбційні властивості мінералу.

Якщо взяти за основу кристалічну будову, можна систематизувати цю сполуку далі.

ЦПС як популярна марка цеолітів. На вигляд це щільна подрібнена крихта зеленого або світло-сірого кольору, що складається з дрібних зерен. Розміри фракцій: 0-100 мм, 5-15 мм, 2,5-5 мм, 1-2,5 мм, 0,5-1 мм, 0-0,5 мм. Густина істинна – 1,7-2,1 г/см3, густина насипна – 1,9-1,2 г/см3. Розмір пор становить 4-6 А, твердість за мінералогічною шкалою – 4-5 балів, термостійкість – 950 ºС. Що стосується стійкості до кислот, то ця марка належить до речовин першої групи.

Цеоліти природні та їх застосування

Широке залучення цих мінералів у побуті та промисловості пояснюється саме головною їх властивістю – наявністю порожнин, вода в яких повною мірою або частково замінюється в результаті іонного обміну або в процесі відщеплення за допомогою інших речовин.

У хімії, нафтохімії та газовій промисловості з їх допомогою виконують глибоке осушення, очищають рідини і гази, розділяють вуглеводневі суміші, очищують воду від шкідливих важких металів. В атомній енергетиці вони поглинають радіоактивні нукліди. У крекінгу виступають прискорювачами хім. реакцій. Використовуються і при створенні моторного мастила.

Для будівельної галузі це активна мінеральна добавка для виготовлення цементу та бетонних розчинів. Може виступати і наповнювачем останніх.

Величезне значення мають ЦП для екології. І не тільки через поглинання радіонуклідів, але й через можливість створювати з їх участю захоронення радіоактивних відходів, реабілітувати раніше забруднені території. Вони підходять для очищення ґрунту, будівельних дамб, поховань радіоактивних матеріалів, тому свого часу активно застосовувалися при мінімізації негативних наслідків на ЧАЕС.

Цеоліти-фільтри – чудовий спосіб очищення води від високих концентрацій марганцю, міді, заліза, аміаку та ін. речовин. Вони ефективні стосовно звичайного для водного середовища канцерогену бензопірену: зменшують його концентрацію в 260 разів!

Очищати, а також позбавляти від неприємних запахів, за допомогою цього матеріалу можна і звалища, як побутові, так і промислові.

Якщо з розумом підійти до застосування цеолітів з метою внесення лепти в збереження довкілля, то можна досягти неймовірних результатів для екології!

Ще один напрямок, де активно задіюються ці матеріали і робиться це порівняно не так давно – аграрний комплекс.

Якщо використовувати їх в якості підстилки для тварин, можна в рази знизити концентрацію аміаку, сірчистого водню, летких амінів та ін. шкідливих речовин. А після того, як цеоліт насититься стоками ферм, його можна застосовувати як добриво. Вийде чудовий органо-мінеральний поживний комплекс тривалої дії, який, при цьому, ще і запобігатиме вимиванню з ґрунту корисних речовин! Як результат, покращиться сходження, підвищиться врожайність і стійкість до захворювань. Що актуально в посуху або в дуже посушливих регіонах, цеоліти довгий період утримують у ґрунті додатковий обсяг води. Також вони ґрунт аерують, що позитивно відбивається на розвитку коренів і рості всієї культури.

Цеоліт можна використовувати в якості поліпшувача ґрунту перед посадкою різних видів рослин: плодових дерев і кущів, овочевих, зернових і декоративних насаджень. Підходить він і для відкритого, і для закритого ґрунту. Ефект проявляє на будь-яких типах землі. Врожайність с/г культур збільшує до 30 %, а після його задіяння пожинати плоди праці (отримувати результат від застосування ЦП) можна протягом чотирьох і більше років!

Ще кілька слів хотілося б сказати про роль цього мінералу в тваринництві. Якщо додати його до раціону, то можна посприяти засвоєнню корму, знизити смертність поголів’я, особливо в перші періоди життя, і запобігти диспепсії. Крім цього, він:

- виведе з організму токсини;

- зробить його стійким до хвороб, пов’язаних із дефіцитом мікроелементів;

- стане на заваді діареї;

- позитивно відобразиться на кровоносній та дихальній системах;

- ефективно вплине на продуктивність птиці.

Родовищ цеолітів у всьому світі налічується близько 1000, і це тільки великих. Основні території – низькотемпературні гідротермальні жили і тріщини ефузивних гірських порід. Є вони і в Україні. Найвідоміше з вітчизняних – Сокирницьке на Закарпатті.

Властивості природних цеолітів вивчені добре, тому їх велике економічне і екологічне значення сумніву не підлягає. Їх незначна собівартість і унікальні властивості пояснюються специфічними характеристиками решітки, хімічним складом, високою іонообмінною ємністю, молекулярно-ситовими та каталітичними можливостями. Все це вивело ЦП на лідерські позиції у вирішенні багатьох завдань у різних сферах життєдіяльності. Скористайтеся цим мінералом і ви – він продемонструє свої плюси з перших етапів роботи!

Якщо Вам потрібно купити оптом цеоліти природні, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на цеоліти природні, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Якщо Вам потрібно купити цеоліти природні оптом, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на цеоліти природні, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

20000 кг

10000 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Цеоліти природні за вигідною ціною, також замовити Цеоліти природні з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.