Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product
Центрифуга ЦЛУ-1 “Орбіта”

-

Центрифуга ЦЛУ-1 “Орбіта”

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Центрифуга лабораторна універсальна ЦЛУ-1 “Орбіта” призначена для розділення неоднорідних рідких систем густиною до 2 г/м3 в полі відцентрових сил в лабораторіях для визначення вмісту жиру і масової частки білка в молоці при дослідних випробуваннях, в практиці клінічної лабораторної діагностики та при проведенні досліджень в області ветеринарії, медицини, біології, біохімії та ін.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності центрифуга ЦЛУ-1 “Орбіта”. У нас можна купити центрифугу ЦЛУ-1 “Орбіта” за доступною ціною. Центрифуга ЦЛУ-1 “Орбіта” має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку центрифуги ЦЛУ-1 “Орбіта” по всій території України.  При купівлі центрифуг оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.
Центрифуга виготовлена із сталевого листа покритого хімічно стійкою порошковою фарбою. За допомогою таймера контролюється час роботи центрифуги і автоматичне її вимкнення. Автоматичне блокування перешкоджає включенню електродвигуна при відкритій кришці. Оглядове вікно в кришці центрифуги і хороший огляд панелі зі світловою індикацією створює максимальну зручність для роботи оператора.

Технічні характеристики:

Максимальна кількість пробірок, шт 16
Діапазон витримки часу, хв 2 … 30
Швидкість обертання, об./хв 1450
Номінальна напруга живлення, В 220
Потужність електродвигуна, Вт 180
Вага, кг, не більше 35

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Залишити відгук

Центрифуга ЦЛУ-1 Орбіта

Залишіть відгук до товару “Центрифуга ЦЛУ-1 “Орбіта””

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Центрифуга ЦЛУ-1 “Орбіта” за вигідною ціною, також замовити Центрифуга ЦЛУ-1 “Орбіта” з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product