Пошук
Триполіфосфат натрію харчовий

59.40 грн

Триполіфосфат натрію харчовий

59.40 грн (ціна за 1 кг)

Триполіфосфат натрію харчовий (Е451) – сіль триполіфосфорної кислоти, проекстракційна H3PO4. Зовні це розсипчаста біла порошкоподібна маса (присутність вкраплень іншого забарвлення свідчить про низькопробність продукту). Також можливий випуск у гранульованій формі. Існує двох марок: А і Б. Формула – Na5P3O10.

Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: 00129. Категорії: , .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності триполіфосфат натрію харчовий. У нас можна купити триполіфосфат натрію харчовий гуртом за доступною ціною. Даний товар має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна триполіфосфат натрію харчового Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Отримання триполіфосфат натрію харчового

Триполіфосфат натрію – це продукт термопереробки ортофосфорної кислоти (термічна дегідратація сукупності фосфорних кислот + вакуумна кристалізація). Можливе також його отримання за баштовою технологією нейтралізацією H3PO4 за допомогою карбонату натрію з подальшим висушуванням отриманого розчину і кальцинацією солей ортофосфатів.

Застосування триполіфосфат натрію харчового

Е451 – добавка до їжі, активно використовувана, передусім, у м’ясо-молочному виробництві. Вона є консервантом для м’ясо- та молокопродуктів, фруктових напоїв, напоїв з рослинним білком, локшини швидкого приготування тощо. Її вводять до складу м’ясних і рибних консервів, додають у швидко заморожувані продукти. При виготовленні плавленого сиру з її допомогою розчиняють білки. Також цю субстанцію використовують при створенні вершків, згущеного молока і лимонної кислоти. Може вводитися до харчових продуктів як окремий компонент, але нерідко її додають разом з іншими цитратами і фосфатами.

На загал, Е451 у харчопромі може виконувати роль регулятора кислотності, стабілізатора, фіксатора кольору, емульгувальної солі, текстуратора і комплексоутворювача, антиоксиданта і синергіста антиоксидантів.

Безпека. Триполіфосфат натрію – продукт синтетичний, з нульовим рівнем небезпеки для людини. Не токсичний, пожежо- та вибухобезпечний. З необмеженим терміном зберігання.

Де купити триполіфосфат натрію харчовий, ціна триполіфосфат натрію харчового

Якщо Вам потрібно купити оптом триполіфосфат натрію харчовий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на триполіфосфат натрію харчовий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Залишіть відгук до товару “Триполіфосфат натрію харчовий”