Пошук
Тринатрійфосфат (натрій фосфорнокислий трьохзаміщений)

21.30 грн

Тринатрійфосфат (натрій фосфорнокислий трьохзаміщений)

21.30 грн (ціна за 1 кг)

Тринатрійфосфат (тризаміщений фосфорнокислий натрій, ортофосфат натрію, Na3PO4) – сіль білого кольору, гігроскопічна, добре розчинна у воді.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності тринатрійфосфат. У нас можна купити тринатрійфосфат оптом за доступною ціною. Тринатрійфосфат має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна тринатрійфосфату Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку натрію фосфорнокислого трьохзаміщеного по всій території України. Ціна натрію фосфорнокислого трьохзаміщеного також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі  тринатрійфосфату оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.тринатрійфосфат гурт

Тринатрійфосфат з водою утворює кристалогідрат Na3PO4∙12H2O. У водному розчині створює сильнолужне середовище.

Тринатрійфосфат використовують при виробництві синтетичних мийних і чистильних засобів. Він застосовується для миття та знежирення устаткування, стін і підлог з корозійно-стійких до лужних розчинів матеріалів виробничих і побутових приміщень у будь-яких галузях промисловості. Його застосовують для очищення коптильних камер у рибній та м’ясній промисловості, для обробки зворотної склотари, ємностей, транспортерів і ліній розливу, для знежирення і миття посуду на підприємствах громадського харчування. В енергетиці використовується для промивання трубопроводів і для водопідготовки.

У харчовій промисловості ортофосфат натрію використовується як харчова добавка E339. Його використовують як емульгатор та для гомогенізації і поліпшення консистенції плавленого сиру, ковбаси, згущеного молока і як розпушувач для тіста (при взаємодії з харчовою содою). Застосовується також як регулятор кислотності, стабілізатор, вологоутримуючий агент. Крім цього, добавка Е339 підсилює дію антиоксидантів і фіксує забарвлення продуктів.

Фосфат натрію – це основна діюча речовина лікарського препарату, який діє, як проносне.

Тринатрійфосфат є неорганічною сіллю з хімічною формулою Na3PO4, він також може називатися тринатрійортофосфат або просто фосфат натрію. Це тверда біла гранульована або кристалічна речовина, добре розчинна у воді, її водний розчин має лужну реакцію. Використовується в якості засобу для чищення, харчової добавки, як засіб для виведення плям і знежирювальний засіб. Комерційний продукт найбільш часто зустрічається у вигляді додекагідрату, Na3PO4 • 12 H2O.

Фізичні властивості тринатрійфосфатутринайтрійфосфат

  • молярна маса 163,94 г/моль;
  • густина 2,536 г/см3 (17,5 °С, безводний);
  • 1,62 г/см3 (20 °С, додекагідрат);
  • температура плавлення 1583 °C (безводний);
  • 73,4 °С (12-водний);
  • точка кипіння 100 °C (додекагідрат);
  • розкладається;
  • розчинність у воді: безводний – 12 г/100 мл (20 °С);
  • 12-водний – 28,3 г/100 мл (20 °С).

Використання тринатрійфосфату в якості агенту для чищення

Тринатрійфосфат має рН 12, що означає, що ця хімічна сполука є лужною. Лужні агенти, як правило, добре очищують від жирів і олій. Проте, через екологічні проблеми, які викликає натрій фосфорнокислий 3-заміщений, його все частіше замінюють на безпечніші засоби. Але не завжди ці нові, безпечніші речовини є настільки ефективними засобами для чищення, у порівнянні з тринатрійфосфатом. Крім того, цей реактив можна використовувати для знежирення поверхонь перед фарбуванням.

Застосування тринатрійфосфату в якості харчової добавки

Тринатрійортофосфат також широко використовується в якості регулятора кислотності, емульгатора і загущувача в різноманітних продуктах харчування. Як харчова добавка, тринатрійфосфат відомий за номером E339. Також ця сіль використовується в медицині завдяки своєму проносному ефекту.

Натрію фосфати застосовують при збагаченні руд, у виробництві фосфатного скла, фарб, як компоненти проявника у фотографії, в електролітичних процесах та ін. У виробництві цементів і при бурінні свердловин використовують як ПАР. У бурових розчинах тризаміщений фосфорнокислий натрій входить до складу комплексної полімерної добавки до низькосортних глин і порошків.

Застосовують тринатрійфосфат у водопідготовці для переведення накипу в шлам, він ефективний для вод з карбонатною твердістю. Цей реагент формує у воді малорозчинний ортофосфат кальцію, який, адсорбуючись на гранях кристалів карбонату кальцію, перешкоджає агломерації первинних агрегатів, у результаті замість накипу утворюється пухкий шлам, який легко відокремити. Тринатрійфосфат пожежо- і вибухобезпечний.

Якщо Вам потрібно купити оптом тринатрійфосфат,зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на тринатрійфосфат, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.
Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ тринатрійфосфату

Тринатрійфосфат (натрій фосфорнокислий 3-заміщений)

Na3PO4∙12H2O

КваліфікаціятехВиробникКитай
Термін зберігання1 рік

Показники якості

ПоказникНормативВипробування
1Зовнішній виглядЛуска або кристали, здатні злежуватисяВідповідає
2Масова частка загального Р2О5, %> 18,318,35
3рН 1%-ного розчину11,5-12,511,9
4Масова частка нерозчинного у воді залишку, %< 0,10,03

Лабораторний висновок: якість препарату відповідає вимогам НТД

Вага

мішок 25 кг, фасування 1000 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тринатрийфосфат

Залишіть відгук до товару “Тринатрійфосфат (натрій фосфорнокислий трьохзаміщений)”