Пошук
Трилон Б (тетранатрієва сіль)

76.50 грн

Трилон Б (тетранатрієва сіль)

76.50 грн (ціна за 1 кг)

Трилон Б – тетранатрієва сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти, комплексоутворювач. На вигляд це кристалічна дрібнодисперсна порошкоподібна маса або кристали. Забарвлення – біле, запах відсутній. Розчиняється у воді різної температури по-різному (100 г/л при 20 °C, 230 г/л при 80 °C); також швидке розчинення її відбувається в лугах; у спиртах малорозчинна. Контактуючи з катіонами, формує дуже стійкі комплекси. Взаємодія зі сильними окислювальними речовинами дає характерну реакцію. Молекулярна маса – 372,24, рН 1 %-го водного розчину – 4,5.

Артикул: 05397. Категорії: , .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності тетранатрієва сіль. У нас можна купити трилон Б за доступною ціною. Трилон Б (тетранатрієва сіль) має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна тетранатрієвої солі Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосування трилону Б (тетранатрієвої солі)

Ця речовина застосовується в таких сферах:

– виготовлення засобів побутової хімії та мийно-чистильних засобів синтетичного походження;

– проведення дезінфекційних заходів, очищення трубопроводів і розчинення накипу;

– позбуття забруднень в охолоджувальних системах автомобілів;

– виробництво полімерів та паперової продукції (виконує роль стабілізатора);

– хімічний аналіз (обчислення кількості та якості солей металів);

– текстильна галузь і шкіряне виробництво.

Трилон Б і безпека

З цією речовиною необхідно поводити себе обережно, адже вона може пошкодити шкіру, слизові й органи дихання. Також не виняток – прояв симптомів бронхіту.

Перевезення і зберігання

Транспортувати трилон Б (тетранатрієву сіль) допустимо будь-яким ТЗ з позначенням 8-го класу небезпеки вантажу. Зберігати необхідно в сухих провітрюваних приміщеннях, запобігаючи контакту з алюмінієм, цинком, нікелем, купрумом і мідними сплавами.

Термін зберігання з дотриманням рекомендацій становить 3 роки.

Якщо Вам потрібно купити оптом тетранатрієву сіль, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на трилон Б (тетранатрієву сіль), а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

трилон Б(тетранатрієва сіль)

Залишіть відгук до товару “Трилон Б (тетранатрієва сіль)”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Трилон Б (тетранатрієва сіль) за вигідною ціною, також замовити Трилон Б (тетранатрієва сіль) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.