Пошук
Триетиламін

195.00 грн

Триетиламін

195.00 грн (ціна за 1 кг)

Триетиламін – це хімічна сполука з формулою N(CH2CH3)3, скорочено Et3N. Це безбарвна прозора летка рідина з сильним запахом, що нагадує запах аміаку. Молярна маса 101,19 г/моль. Густина 0,7255 г/мл. Триетиламін є найпростішим третинним аміном.

Артикул: 06961. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності триетиламін. У нас можна купити триетиламін оптом за доступною ціною. Триетиламін олія має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна триетиламін Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку триетиламіну по всій території України. Ціна триетиламіну також залежить від обсягів закупівлі. При покупці триетиламіну оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики триетиламіну

Температура плавлення -114,70 °С; точка кипіння від 88,6 до 89,8 °C.
Триетиламін отримують шляхом алкілування аміаку з етанолом.
Триетиламін зазвичай використовують в органічному синтезі в якості основи, найчастіше в підготовці складних ефірів. Такі реакції призводять до утворення хлористого водню, який з’єднується з триетиламіном з утворенням солі гідрохлориду триетиламіну. Подібно до інших третинних амінів, триетиламін каталізує утворення уретанових пін і епоксидних смол. Він також використовується в реакціях дегідрогалогенізації і окислення.
Даний реактив легко алкілюють з отриманням відповідної солі четвертинного амонію.

Використання триетиламіну

Триетиламін здебільшого використовується у виробництві сполук четвертинного амонію і барвників. Крім того, він може застосовуватись як каталізатор і для нейтралізації кислот у реакціях конденсації, і в якості проміжного продукту для виробництва медикаментів, пестицидів та інших хімічних речовин.
Триетиламін використовується в протимоскітних засобах та для боротьби з іншими комахами. Крім того, бікарбонатні солі триетиламіну (триетиламонію бікарбонат) використовуються в хроматографії з оберненою фазою, часто в градієнті, щоб очистити нуклеотиди та інші біомолекули. Застосовують цю речовину також як ракетне паливо. Дана субстанція незамінна у виробництві гербіцидів та лікарських засобів.

Якщо Вам потрібно купити оптом триетиламін, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на триетиламін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

триэтиламин

Залишіть відгук до товару “Триетиламін”