Пошук
ТЕНи для дистиляторів

-

ТЕН для дистилятора ДЕ-5_
ТЕН 2500

ТЕНи для дистиляторів

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Двохкінцеві трубчасті електронагрівачі (ТЕН) круглого перерізу  призначені для комплектації промислових установок і для установки в побутових нагрівальних електроприладах, здійснюють нагрів різних середовищ способами передачі тепла випромінюванням, конвекцією і теплопровідністю.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності ТЕНи для дистиляторів. У нас можна купити ТЕНи за доступною ціною. ТЕНи для дистиляторів мають сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна ТЕНа залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Технічні характеристики:
оболонка ТЕНа – труба з нержавіючої сталі марки 12Х18H10Т;
ТЕНи можуть виготовлятися двох зовнішніх діаметрів – 10 мм і 6,5 мм;
розгорнута довжина Тена – до 2000 мм;
Максимальна потужність для води – 5 кВт;
Максимальна потужність для повітря й для інших середовищ – 3 кВт;
ТЕНи можуть виготовлятися на різні номінальні напруги.

ТЕНи до дистилятора (трубчасті електронагрівачі) – це комплектувальні вироби, призначення яких полягає в перетворенні електроенергії в енергію теплову. Бувають одно- і двокінцеві, а також оребрені та блокові.

Якщо порівнювати ТЕНи з іншими нагрівачами, одразу ж стають видимими такі позитивні відмінності:

– допустимість застосування при прямому контакті зі середовищами, які нагріваються;

– стійкість до вібраційних впливів і сильних ударів;

– відсутність напруги зверху ТЕНа;

– різні форми.

При виборі ТЕНа необхідно враховувати низку основних параметрів: довжину в розгорнутому стані, діаметр і матеріал оболонки, потужність і робочу напругу, а також тип середовища, яке доведеться нагрівати. Обмеження експлуатаційних можливостей визначається хімічною стійкістю, граничними температурними характеристиками оболонки і потужністю, яка припадає на одиницю поверхні виробу.

Купити двокінцеві ТЕНи круглого перетину до дистилятора пропонує ПП Система Оптимум. Нагрівання ці пристрої виконують теплопередачею шляхом конвекції, випромінюванням і тепловою провідністю. Підходять для застосування з промисловими установками і в побутових цілях: для підігрівання жиру і олії, нагрівання і кип’ятіння води, слабких кислотних і лужних розчинів, нагрівання повітряних мас як у спокійному, так і в рухомому середовищі.

Ви можете замовити різні модифікації ТЕНів до дистиляторів, вибрати потрібний діаметр і номінальну напругу. За бажанням замовника можливе створення виробів різних форм і з різним кріпленням. Якщо є необхідність максимізації площі поверхні, що стикається зі середовищем, ТЕНи можуть комплектуватися ребрами.

За бажанням споживача ТЕНи можуть мати різні варіанти для кріплення в місцях установки (втулки, фланці тощо) і різні варіанти форми згину.

Області застосування:
Нагрівання, кип’ятіння води і слабких розчинів лугів і кислот (кип’ятильники, електрочайники, електрокастрюлі, посудомийні машини, пральні машини, бойлери тощо).
Нагрівання повітря в спокійному і рухомому середовищі (радіатори, панельні нагрівачі, сауни, електроплити, жарові шафи, грилі і т.п.). ТЕНи можуть бути забезпечені ребрами для збільшення поверхні зіткнення із середовищем нагрівання.
Підігрів жирів і масел (фритюрниці, ванни та інші ємності).

Якщо Вам потрібно купити ТЕНи, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ТЕНи для дистиляторів, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

ТЕН для дистилятора ДЕ-5_

Залишіть відгук до товару “ТЕНи для дистиляторів”