Пошук
Сульфамінова кислота

28.80 грн

Сульфамінова кислота

28.80 грн (ціна за 1 кг)

Сульфамінова кислота (аміносульфонова/амідосірчана кислота, моноамід сірчаної кислоти) – сильна одноосновна не гігроскопічна кислота, тверда кристалічна безбарвна сполука, що сильно дисоціює.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорія: .

Кислота сульфамінова

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сульфамінова кислота. У нас можна купити сульфамінову кислоту оптом за доступною ціною. Кислота сульфамінова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна сульфамінової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сульфамінової кислоти по всій території України. Ціна кислоти сульфамінової також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі кислоти сульфамінової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості сульфамінової кислоти

Колірний спектр кристалів сульфамінової кислоти, які складаються з цвіттер-іонів – від білого до сіруватого. Це проміжна речовина між сірчаною кислотою та сульфамідом. Солі цієї кислоти мають назву сульфамати. Формула – NH2SO2OH (або NH2SO3H).

Порошок сульфамінової кислоти розчиняється у формаміді, у воді помірно розчинний, в органічних розчинниках і концентрованій сульфатній кислоті не розчинний. При кімнатній температурі утворює безбарвні гігроскопічні ромбічні кристали. Підвищення температурного діапазону призводить до гідролізу, в результаті якого утворюється бісульфат амонію.

Кислота сульфамінова гурт
Отримання сульфамінової кислоти можливе кількома способами, наприклад, гідролізом сульфатною кислотою реакційної сумішіаміак – сірчаний ангідрид. Ідентифікація здійснюється за допомогою реакції з азотистою кислотою, сплавлення з бензоїном та ін. речовинами.

Сульфамінова кислота, також відома як амідосульфонова кислота, аміносульфонова кислота, моноамід сірчаної кислоти. Це безбарвний, водорозчинний реактив. Сульфамінова кислота є помірно сильною кислотою.

Дана кислота може розглядатися як проміжна сполука між сірчаною кислотою (H2SO4) і сульфамідом (H4N2SO2). Похідні сульфамінової кислоти називаються сульфаматами.

Застосування сульфамінової (амідосірчаної) кислоти

Ця кислота, завдяки ефективності, економічності та простоті експлуатації, набула широкого застосування в різних сферах для виконання найрізноманітніших процесів. За її допомогою:

 • очищують промислові агрегати/обладнання і усувають іржу, наліт у побуті (ця речовина є компонентом засобів від накипу);
 • виготовляють підсолоджувачі та солодкі інгредієнти (виступає вихідним матеріалом);
 • розробляють безліч ліків (зокрема, антибіотики, препарати для інгібування ВІЛ, лікування онкозахворювань, протиепілептичні засоби та засоби для схуднення);
 • очищують металеві та керамічні вироби (для цього сполука може використовуватися як в чистому вигляді, так і в складі певних сумішей);
 • виробляють фарби та пігменти;
 • виконують етерифікацію (бере участь в утворенні складного ефіру як каталізатор);
 • синтезують закиси азоту реакцією з азотною кислотою;
 • вводять в органічні сполуки групи SO3H і NHSO3H;
 • визначають нітрит-іони;
 • вимірюють вміст кислоти в розчинах (стандартне використання в ацидиметрії);
 • стабілізують хлористі речовини (застосування в целюлозно-паперовій промисловості);
 • створюють протипожежні засоби та надають вогнезахисні властивості текстилю;
 • контролюють кількість бур’янів і попереджають їх появу (використання в сільському господарстві в якості гербіциду);
 • дезінфікують (для цієї мети використовуються N-хлорпохідні аміносульфонової кислоти);
 • полірують срібло (входить до складу рідких засобів) і виконують безліч інших завдань.

Цю кислоту використовують як кислотний мийний засіб, іноді в чистому вигляді або як компонент сумішей, як правило, для металів і кераміки. Із кальцієм і тривалентним залізом сульфамінова кислота утворює водорозчинні солі, завдяки цьому вона часто використовується для видалення іржі і накипу. У порівнянні з більшістю поширених сильних мінеральних кислот, сульфамінова кислота крім того, що легко видаляє накип, має низьку леткість та токсичність. Сульфамінову кислоту використовують у різних галузях промисловості (наприклад, молочній) для очищення обладнання. Вона входить до складу засобів, що запобігають утворенню накипу.

Оскільки у твердому стані ця кислота не є гігроскопічною, її використовують як стандарт у ацидиметрії (кількісний аналіз вмісту кислоти).

Сульфамінова кислота є основним попередником багатьох підсолоджувачів. При взаємодії з циклогексиламіном з наступним додаванням гідроксиду натрію, утворюється цикламат натрію – малокалорійний замінник цукру.

Сульфамати застосовуються для виробництва деяких лікарських препаратів, таких як антибіотики, протиракові лікарські засоби, антиепілептичні препарати.

Сульфамінову кислоту використовують також як каталізатор для процесів етерифікації, у виробництві фарби, як гербіцид, як коагулятор для карбамідо-формальдегідних смол і у целюлозно-паперовій промисловості.

Сульфамінова кислота є основною сировиною для виробництва сульфамату амонію, який є широко використовуваним гербіцидом та вогнезахисним матеріалом. Вона входить до складу засобів для чищення срібних виробів.

Сульфамінова кислота: вимоги безпеки

Як і будь-яка інша кислота, сульфамінова вимагає обережного поводження, що пов’язано з її фізико-хімічними властивостями. Цій кислоті присвоєно 3-ій ступінь токсичності. При попаданні на шкіру та слизові може викликати опіки.

Щоб убезпечити себе від можливих негативних наслідків при контакті з моноамідом сірчаної кислоти в різних станах, необхідно дотримуватися нескладних, але дієвих правил. Використовуйте спецодяг, засоби індивідуального захисту, уникайте попадання на шкіру та в очі, а також дотримуйтеся гігієни.

Сульфамінову кислоту купити

Якщо Вам потрібно купити оптом сульфамінову кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфамінову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Сульфаминовая кислота опт

Залишіть відгук до товару “Сульфамінова кислота”