Пошук
Сорбіт

-

Сорбіт

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Сорбіт, також відомий як D-сорбіт та глюцит, – це шестиатомний спирт. Необхідно також зважати на те, що сорбіт – це термін, що використовується здебільшого в харчовій промисловості. Його молекулярна формула: C6H14O6, молекулярна вага: 182,17176. Це біла кристалічна речовина без запаху, що добре розчиняється у воді.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності сорбіт. У нас можна купити сорбіт за доступною ціною. Сорбіт має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на сорбіт Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сорбіту по всій території України.

Характеристики сорбіту

Цей солодкий багатоатомний спирт приблизно на половину менш солодкий, ніж сахароза. Сорбіт видобувається з природніх матеріалів (невеликі кількості сорбіту присутні в деяких фруктах), а також синтезується з глюкози при заміні альдегідної групи на спиртову. Комерційне джерело сорбіту – розчин декстрози (глюкози), отриманої з кукурудзяного крохмалю.
Сорбіт містить 2,6 калорії на грам. Його вміст у харчових продуктах і медикаментах узгоджується з цією калорійністю. Рекомендована величина добового споживання: не більше 50 г.

Застосування сорбіту

Сорбіт часто використовується у харчовій промисловості як підсолоджувач. На виробах, які містять сорбіт, повинно бути вказано: “Надмірне споживання може мати послаблюючий ефект”.
Ця речовина використовується в твердих і м’яких цукерках, ароматизованих джемах і желе, хлібобулочних виробах та випічці, в жувальній гумці, а також у деяких фармацевтичних препаратах, наприклад, в засобах від кашлю.
Сорбіт також приписують пацієнтам, які страждають на цукровий діабет, як замінник цукру.
Раніше цей спирт використовувався як сечогінний засіб, і все ще може застосовуватися як проносний. Розчин сорбіту є гіперосмотичним проносним. Він працює на затримці рідини в товстій кишці, яка допомагає збільшити м’язові рухи в кишківнику.

Якщо Вам потрібно купити оптом сорбіт, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сорбіт, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Сорбит

Залишіть відгук до товару “Сорбіт”