Пошук
Сорбінова кислота

207.00 грн

Сорбиновая кислота опт
ryabina

Сорбінова кислота

207.00 грн (ціна за 1 кг)

Сорбінова кислота (транс,транс-2,4-гексадієнова кислота) – одноосновна ненасичена карбонова кислота з аліфатичного ряду, порошок білого кольору, що утворюється безбарвними кристалічними частинками.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

Кислота сорбінова

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сорбінова кислота. У нас можна купити сорбінову кислоту гуртом за доступною ціною. Кислота сорбінова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна сорбінової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сорбінової кислоти по всій території України. Ціна кислоти сорбінової також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі кислоти сорбінової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Сорбінова кислота на вигляд нагадує цукор. Смак – слабокислий, запах також слабо відчутний, але специфічний. У воді не розчиняється, в спирті, навпаки, розчиняється добре. Формула – C6H8O2.

Кислота сорбінова гурт

Природне джерело цієї речовини – горобина. Вперше з її соку сорбінова кислота була отримана в 1859 році Гофманом. Уже через кілька десятків років, а саме, в 1900 році, цю кислоту почали синтезувати в лабораторних умовах. Тоді Оскар Дебнер здійснив конденсацію за Кневенагелем малонової кислоти і кротонового альдегіду в піридині. Сьогодні в промислових масштабах для отримання сорбінової кислоти конденсують кетен з кротоновим альдегідом за участю кислотних прискорювачів, таких, як наприклад, трифторид бору. Після чого лактон 3-гідроксигексенової кислоти, що в процесі утворюється, піддають гідролізу і дегідратують.

Сорбінова кислота (2,4-гексадієнова кислота) є лінійною ненасиченою жирною кислотою з молекулярною масою 112.13 і формулою: CH3-CH=CH-CH=CH-COOH. Сорбінова кислота в промислових масштабах виробляється у вигляді порошку або гранул, вона має характерний запах і їдкий смак кислоти. Карбоксильна (СООН) група в сорбіновій кислоті досить реакційноздатна, і може утворювати солі з кальцієм, натрієм і калієм. На відміну від сорбатів, що добре розчинні у воді, сорбінова кислота у воді практично не розчинна.

Вперше ця кислота була виділена з незрілих ягід горобини. В природі вона міститься у багатьох продуктах рослинного походження.

Основні властивості сорбінової кислоти:

  • значний антимікробний ефект;
  • нетоксичність;
  • відсутність канцерогенного впливу;
  • провокування псевдоалергії.

Сорбінова кислота в харчовій промисловості

Головна сфера застосування цієї сполуки – харчопром. Тут вона служить харчовою добавкою Е200, природним консервантом для різних продуктів харчування. Можливе як окреме її впровадження, так і в поєднанні з іншими консервантами. За допомогою цієї субстанції збільшують терміни зберігання їжі без зміни її органолептичних властивостей, запобігають появі цвілі, потемнінню.

Деякі продукти та напої, для яких застосовується сорбінова кислота:

– безалкогольні та слабоалкогольні напої;

– плодово-ягідні соки і пюре (яблучні, виноградні, ананасові та ін.);

– хлібобулочні вироби, зокрема, і сам хліб;

– кондитерка (варення, джеми, повидла, креми, мармелад), зокрема, й напівфабрикати, а також цукерки, шоколадки, вафельні начинки тощо;

– трав’яні, фруктові, чайні концентрати;

– зерниста ікра та інші рибні продукти;

– квашена капуста;

– сири;

– копчені, напівкопчені та варені ковбаси;

– масла, маргарини і соуси;

– молочні консерви і вершки;

– згущене молоко.

Також ця речовина бере участь в обробці харчових упаковок, тари і, крім того, в органічному синтезі, косметичних процесах, виробництві жувального тютюну.

Використання сорбінової кислоти в якості добавки до їжі дозволене в Європі, США і Росії.

Застосування сорбінової кислоти

Найчастіше дану кислоту використовують як консервант у харчовій промисловості. Сорбінова кислота має біоцидну дію, насамперед, проти дріжджів і пліснявих грибів, а також вибіркову антимікробну дію. Антимікробна дія сорбінової кислоти пов’язана з її впливом на різні ферменти в мікробних клітинах. Сорбінова кислота також інгібує ріст цвілі. Дана субстанція зареєстрована в якості харчової добавки E200. Вона оптимально діє при значеннях рН нижче 6.5 (слабокислі продукти). Сорбінову кислоту використовують у таких продуктах: цукатах, сидрі, десертних соусах, начинках для випічки, кисломолочних продуктах, замороженій піці, фруктових салатах, желатинових капсулах, безалкогольних напоях, концентратах супів, цукерках, йогуртах, ліках і косметиці. Дуже часто вона застосовується у виноробстві.

Сорбінова кислота також може бути використана при виготовленні гуми і як проміжний продукт у виробництві деяких пластифікаторів і мастил. Ця кислота досить швидко розкладається в ґрунті (біодеградабельна), тому вона часто вважається екологічно чистою речовиною.

Роль сорбінової кислоти в організмі людини. Безпека

Антибактеріальні властивості цієї сполуки пояснюють її позитивний вплив на людський організм. Суть користі полягає в боротьбі з мікробами, антисептичній ролі, сприянні вилученню токсичних речовин, підвищенні імунітету.

Ця кислота слаботоксична і безпечна. Хоч її токсичність і мала, все одно необхідно дотримуватися допустимих доз споживання – не більше 25 мг на кілограм ваги тіла протягом доби. Перевищення цього показника може призвести до виникнення побічних ефектів: висипи, кропив’янка, алергійні реакції, руйнування вітаміну В12 (як результат – неврологічні розлади).

Сорбінову кислоту купити

Якщо Вам потрібно купити гуртом сорбінову кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сорбінову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Сорбиновая кислота опт

Залишіть відгук до товару “Сорбінова кислота”