Пошук
Смола епоксидна

-

Смола епоксидна

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Смола епоксидна – це унікальний та високоякісний матеріал, який здатний створювати полімери, що є необхідними для виробництва композитних матеріалів. Перші описові характеристики епоксидної смоли були зафіксовані у 1936 році, а за часів існування Радянського Союзу такий матеріал активно використовувався у військовій галузі. Вдале поєднання смоли епоксидної з іншими полімерами дозволяє отримати відмінний результат у виробництві. Чудові фізико–механічні властивості цього матеріалу дозволяють створювати вироби будь–якого цільового призначення.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності епоксидна смола. У нас можна купити епоксидну смолу олію оптом за доступною ціною. Епоксидна смола має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна епоксидної смоли Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку епоксидної смоли по всій території України. Ціна епоксидної смоли також залежить від обсягів закупівлі. При покупці епоксидної смоли оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики епоксидної смоли

Унікальні властивості смола епоксидна отримала після змішування з затверджувачем ПЕПА (поліетиленполіамін). Таким чином, смола проходить необхідні фази переходу у твердий стан. Для досягнення бажаних властивостей епоксидної смоли, у даний матеріал нерідко вводять необхідні затверджувачі, за допомогою яких досягається необхідний результат.

Універсальна та функціональна смола епоксидна

У сучасному виробництві смола епоксидна відіграє важливу роль. Епоксидна смола використовується не тільки у виробництві композитних матеріалів методами пулпурзії, але й є незамінною складовою для виробництва сполук у радіотехнічній галузі. Якісний та універсальний матеріал чудово підійде для намотки труб у будівельній сфері. Крім того, композит на основі епоксидної смоли нерідко застосовують для міцних болтів для ракет категорії Земля – повітря, а поєднання смоли епоксидної з кевраловим волокном дозволяє створювати високоякісний та надійний бронежилет.
Епоксидні смоли використовуються у наступних галузях:
– Суднобудування;
– Будівництво;
– Електромашинобудування;
– Радіотехніка;
– Авіа-виробництво.
Сьогодні найчастіше використовують такі затверджувачі, як декарбоновані кислоти та аміни. Поєднання з такими затверджувачами забезпечує надійне та безпечне виробництво будь–яких комплектуючих елементів. Широкий спектр застосування дозволяє використання епоксидної смоли замість клею.

Якщо Вам потрібно купити оптом епоксидну смолу, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на епоксидна смолу, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Эпоксидная смола

Залишіть відгук до товару “Смола епоксидна”