Пошук
Фіксанали (стандарт-титри) сіль Мора

-

Фіксанали (стандарт-титри) сіль Мора

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Фіксанали (стандарт-титри) солі Мора – точно розрахована кількість сполуки, поміщена в безводному стані в ампули зі скла (йдуть запаяними). Використовуються тоді, коли є потреба швидко приготувати розчин солі Мора (1 л 0,1 н. або 0,01 н.). Саме отримання розчину зі заздалегідь точною концентрацією виглядає як розчинення/розведення стандарт-титру в колбі.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фіксанал  сіль Мора. У нас можна купити стандарт-титри сіль Мора гуртом за доступною ціною. Якість, умови придбання та ціна стандарт-титрів солі Мора Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку стандарт-титрів солі Мора по всій території України. Ціна фіксаналів солі Мора також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі фіксаналів солі Мора гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

 Характеристики фіксаналів сіль Мора

Зовнішній вигляд: твердий кристалічний матеріал зі синьо-зелених кристалів, парамагнітний і стійкий на повітрі. У воді розчиняється помірно, в кислотах добре.

Фіксанали солі Мора знаходять, в основному, застосування в титриметричному аналізі, де з їх допомогою розраховують концентрацію в розчинах таких речовин, як калій, хром і ванадій. Ці процеси поширені в наукових дослідженнях і аналітичній хімії.

Особливості стандарт-титрів сіль Мора

Чому для створення робочого титрувального розчину вибирають стандарт-титр? Тому що так можна отримати еталон, який дає максимально точні результати. Крім того, в цій формі речовина комфортніша в перевезенні та зберіганні. Також готується розчин набагато простіше, а сам матеріал стабільний при розміщенні в кімнатній температурі.

Якщо Вам потрібно купити гуртом фіксанали сіль Мора, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фіксанал (стандарт-титри) сіль Мора, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

фіксанал сіль Мора

Залишіть відгук до товару “Фіксанали (стандарт-титри) сіль Мора”