Пошук
Сіль таблетована Екстра

6.30 грн

Сіль таблетована Екстра

6.30 грн (ціна за 1 кг)

Сіль таблетована Екстра  – спресована кухонна сіль сорту «Екстра».

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сіль таблетована Екстра . У нас можна купити сіль таблетовану Екстра  оптом за доступною ціною. Сіль таблетована Екстра  має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна солі Екстра таблетованої Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку солі Екстра таблетованої по всій території України. Ціна солі таблетованої Екстра  також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі солі таблетованої Екстра  оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.сіль Екстра таблетована гурт
Сіль Екстра таблетована не має запаху, не токсична. Така сіль не злежується, не кам’яніє, речовина проста в транспортуванні та використанні. Таблетована сіль Екстра використовується у фільтрах водоочисного обладнання, яке застосовується на різних промислових підприємствах, у міських комунальних господарствах. Сіль в таблетках додають у системи автоматичного опалення і подачі гарячої води, у фільтри для питної води. Додавання спресованої солі в кілька разів продовжує термін експлуатації обладнання.

Основне застосування таблетованої солі – пом’якшення і знезалізнення води в промислових та побутових установках. Такі установки використовуються для підготовки води для котлів високого тиску, у харчовій галузі промисловості (на виробництвах, які виготовляють безалкогольні напої, пивоварних заводах, молокозаводах), фармацевтичній, хімічній та ін. галузях, а також у системах водопідготовки будинків та міських квартир.

Таблетовану сіль застосовують для відновлення первинних властивостей іонообмінних смол. Іонообмінні фільтри пом’якшують воду внаслідок реакції обміну іонами між смолою і солями твердості, які містяться у воді в розчиненому вигляді. Вода при цьому насичується катіонами водню або натрію. З часом іонообмінна смола, витрачаючи іони натрію, «виснажується» і її працездатність втрачається. Щоб відновити її робочі властивості, потрібна періодична регенерація, що виконується за допомогою розчину кухонної солі. Отриманий розчин подається у фільтр із смолою, у цей час відбувається реакція, протилежна пом’якшенню води: іони магнію і кальцію заміщуються іонами натрію. Після цього смола стає знову придатною до роботи.

Вміст у твердій воді великої кількості іонів кальцію і магнію викликає утворення накипу на нагрівальних елементах і вихід з ладу гумовотехнічних виробів. Водний соляний розчин витісняє поглинуті іони магнію і кальцію, заміщаючи їх іонами натрію.

Замість таблетованої солі можна застосовувати і звичайну кухонну сіль, однак її ефективність значно менша. Форма і структура таблеток дозволяє забезпечити оптимальний контакт солі з водою та її рівномірне розчинення. Таблетована сіль у порівнянні з такою ж кількістю кристалічної, має більшу площу, а, значить, більшу питому поверхню зіткнення з водою. Це дозволяє заощадити на кількості використовуваних таблеток.

Як відбувається процес очищення води сіллю Екстра?

В процесі очищення в системах водоочисного обладнання вода спочатку очищається від механічних домішок, потім звільняється від солей важких металів. Іонообмінну смолу, в якій залишаються забруднення, регенерують за допомогою концентрованого соляного розчину. Щоб відновити властивості головного компоненту фільтрів обладнання для пом’якшення води та зберігати установку в робочому стані довгі роки, власне і використовується таблетована сіль.

Чому саме сіль в таблетках?

Якщо всипати в резервуар звичайну кухонну сіль, вона осяде і утворить монолітний камінь, який погано розчиняється у воді. Такий розчин потрібно перемішувати, що в промислових установках незручно і непрактично. Інша справа – використання дрібнодисперсної солі в таблетках. На відміну від звичайної харчової солі, яка має полегшений мінеральний склад, у таблетованій солі міститься 99 % чистого NaCl – це ідеальний склад речовини для очищення системи. До того ж, таблетки мають велику поверхню контакту з водою, вони повільно і рівномірно «тануть». Таблетований продукт економно витрачається і повністю розчиняється в твердій воді, створюючи регенеруючий розчин для іонообмінної смоли. Рідину не потрібно помішувати ручним або механічним способом, щоб не допустити утворення осаду.

Таблетовану сіль в однаковому дозуванні зручніше використовувати. А враховуючи високу вартість обладнання для пом’якшення води, використання солі Екстра таблетованої не тільки практично, але й економічно вигідно.

Якщо Вам потрібно купити оптом сіль таблетовану Екстра , зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сіль таблетовану Екстра , а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

 

Вага

мішок 25 кг, фасування 1000 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

соль Экстра таблетированная

Залишіть відгук до товару “Сіль таблетована Екстра”