Пошук
Середовище Сабуро (агар Сабуро)

780.00 грн

агар Сабуро середовище Сабуро
Среда Сабуро

Середовище Сабуро (агар Сабуро)

780.00 грн (ціна за 1 кг)

Середовище Сабуро (агар Сабуро) – це середовище, яке використовують для ідентифікації і виділення небезпечних для здоров'я людини грибів (наприклад, дріжджів і цвілі).

Артикул: 04708. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності середовище Сабуро. У нас можна купити середовище Сабуро за доступною ціною. Середовище Сабуро має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на середовище Сабуро Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку середовища Сабуро по всій території України.

Характеристики середовища Сабуро

Зовні виглядає як дрібнозернистий світло-жовтий порошок.
Глюкоза, яка входить до складу цього середовища, забезпечує оптимальний розвиток грибків. Пептон служить джерелом азотних речовин. Сухе середовище Сабуро не має компонентів, які б інгібували небажані мікроорганізми, пригнічення росту небажаної мікрофлори відбувається за рахунок рН 5,6; цей ефект може бути збільшений значним підвищенням або пониженням рН (наприклад, 10,0 або 3,5). Якщо гриби потрібно добути з матеріалів, сильно забруднених бактеріями, до середовища додають спеціальні інгібуючі агенти, також бажано зробити одночасно посів і на середовище без них.
Склад агару Сабуро: пептон ферментативний, глюкоза (4 %),агар-агар.

Приготування середовища Сабуро

Сухе середовище в зазначеній на етикетці кількості розчиняють в 1 л очищеної води і кип’ятять приблизно 2-3 хвилини до повного розчинення компонентів препарату, потім фільтрують. Поміщають в стерильні пробірки і стерилізують 15 хвилин при 120-122 °С, середовище важливо не перегріти. Охолоджений до температури 45 – 50 °С агар Сабуро наливають по 20-30 мл в стерильні чашки Петрі.
Після того як агар застигне, його трохи підсушують при температурі 33 °С протягом (40 ± 5) хвилин.
рН середовища Сабуро має становити 5,4 – 5,8 при температурі 25 °С. Готове середовище повинне бути однорідним, прозорим і мати жовто-брунатний колір.
Додаткові компоненти слід змішувати з готовим охолодженим середовищем при температурі близько 50 °С після закінчення стерилізації. Щоб пригнітити зростання небажаних мікроорганізмів, додають телурит калію або такі хімічні речовини як бензилпеніцилін і тетрациклін. Також до початку стерилізації вносять в середовище 50 мг левоміцетину.
Проведення аналізу: середовище Сабуро інкубують терміном до 7 діб при 28 °С.

Якщо Вам потрібно купити оптом середовище Сабуро, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на середовище Сабуро, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

агар Сабуро середовище Сабуро

Залишіть відгук до товару “Середовище Сабуро (агар Сабуро)”