Пошук
Середовище Гісса з глюкозою

690.00 грн

Середовище Гісса з глюкозою

690.00 грн (ціна за 1 кг)

Середовище Гіса – це диференційно-діагностичні середовища, які використовують для ідентифікації мікроорганізмів, здатних ферментувати цукри, зокрема, ентеробактерій.

Артикул: 10262. Категорія: .

Середовище Гіса використовується для диференціації бактерій за їхньою здатністю зброджувати вуглеводи і спирти. Бромкрезоловий пурпурний, індикатор, який входить до складу середовища, при розщепленні вуглеводу (спирту) і виділенні кислоти, змінює забарвлення з фіолетового на жовтий, що свідчить про здатність бактерій зброджувати даний вуглевод (спирт).

Середовище Гіса є дрібнозернистим світло-жовтим порошком. Воно гігроскопічне і поглинає вологу з повітря.

До складу цього середовища входить тільки один певний вуглевод або спирт. Середовища Гіса випускаються з наступними складниками: арабіноза, глюкоза, ксилоза, лактоза, мальтоза, маніт, маноза, рамноза, сахароза, сорбіт.

Для приготування кожного конкретного живильного середовища, сухий препарат у кількості, зазначеній на упаковці, змішують з 1 л очищеної води, кип’ятять 3 хв, поки агар повністю не розчиниться. Після кип’ятіння розчин пропускають через ватно-марлевий фільтр і вносять по 4 мл в стерильні пробірки, стерилізують в автоклаві при температурі 110 -112 °С протягом 20 хв.

Термін зберігання свіжоприготованого середовища – 10 діб у прохолодному місці (температура від +2 до +8 °С).

Проведення аналізу здійснюється методом “проколювання” мікробіологічною петлею. Пробірки інкубують при 36-38 °С протягом доби, після чого оцінюють зміну кольору.

Залежно від того, який вуглевод (або спирт) міститься в середовищі, воно використовується для ідентифікації окремого штаму ентеробактерій, який здатен ферментувати даний вуглевод або спирт. Реакцію оцінюють за зміною кольору середовища. При позитивній реакції утворюється кислота і колір змінюється з рожево-фіолетового на жовтий, також може відбутися утворення бульбашок газу в глибині або на поверхні середовища. Якщо колір середовища не змінюється, то реакція вважається негативною.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

середовища Гісса з глюкозою

Залишіть відгук до товару “Середовище Гісса з глюкозою”