Пошук
Середовище селенітове Лейфсона

-

селенітове середовище Лейфсона
Селентитовая среда Лейфсона

Середовище селенітове Лейфсона

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Селенітове середовище Лейфсона класифікується як середовище збагачення і використовується для накопичення таких бактерій, як сальмонели та шигели. Застосовується при посіві інфікованого матеріалу.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності селентітове середовище Лейфсона. У нас можна купити селентітове середовище Лейфсона за доступною ціною. Селентітове середовище Лейфсона має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна на середовище селентітове  Лейфсона Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку середовища селенітового Лейфсона по всій території України.

Характеристики селентітового середовища Лейфсона

Комерційне селенітове середовище виготовляється в сухому вигляді. Представляє собою дрібнозернистий порошок світло-жовтого кольору, гігроскопічний (поглинає вологу з повітря), чутливий до світла.
До складу селенітового Лейфсона середовища входять такі компоненти: панкреатичний гідролізат казеїну, тринатрійфосфат, натрію гідроселеніт, лактоза.

Використання та функції середовища Лейфсона

Кожен компонент цього поживного середовища має свої функції. Панкреатичний гідролізат казеїну забезпечує поживними речовинами необхідними для росту і розмноження сальмонел. Натрію гідроселеніт є інгібітором супутніх мікроорганізмів. Натрію фосфат відповідає за буферні властивості середовища, а лактозу вносять до складу препарату як компонент, що впливає на реакцію середовища.
Для приготування селенітового середовища Лейфсона, необхідно наважку сухого препарату в кількості, зазначеній на упакуванні, ретельно перемішати з 1 л холодної очищеної води у стерильній колбі. Вміст закритої ватяним корком колби довести до кипіння – до утворення перших бульбашок, і швидко припинити нагрівання. Розлити у стерильні пробірки або флакони.
Середовище не стерилізувати!
Аналізований матеріал поміщають у дане живильне середовище і ретельно перемішують. Інкубують у термостаті протягом 8 год при 37 °С. Після інкубації незалежно від того, помутніло середовище чи ні, з нього висівають по 0,1 мл на середовище Ендо і ще раз інкубують при температурі 37 °С протягом 20 годин.
Зберігати селенітове середовище Лейфсона необхідно в герметично закритій упаковці при відносній вологості повітря, що не перевищує 60% і температурі від 2 до 25 °С.

Якщо Вам потрібно купити оптом середовище селентітове Лейфсона, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на селентітове середовище Лейфсона, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

селенітове середовище Лейфсона

Залишіть відгук до товару “Середовище селенітове Лейфсона”