Пошук
Розчинник Р-5

-

Розчинник Р-5

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Розчинник Р-5 – це суміш летких розчинників органічної природи (складних етерів, кетонів та аренів). На вигляд – позбавлена кольору або з легким жовтим відтінком прозора рідка речовина однорідної консистенції (видимі домішки відсутні). Запах – різкий специфічний.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності розчинник Р-5. У нас можна купити розчинник Р-5 за доступною ціною. Розчинник Р-5 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі розчинника Р-5 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Головні компоненти, які входять до його складу: толуол (40 %), бутилацетат і диметилкетон (30 %). Тому ця суміш належить до найагресивніших і, як результат, найефективніших. Але і вимагає акуратності в роботі. Перед тим, як нею скористатися, варто розглянути доцільність застосування більш слабких розчинників.

Р-5 – дуже популярний розчинник, що пояснюється його неабиякими експлуатаційними характеристиками. Багато речовин, з яких він складається, визначають його широку функціональність, здатність розчиняти велику кількість різних органічних сполук.

Розчинник Р-5 застосовують, головним чином, для розведення ЛФ матеріалів, в основі яких лежать смоли ПСХ ЛС і ПСХ ЛН, а також каучуки, епоксидні, поліакрилові і кремнійорганічні смоли. З його допомогою отримують потрібні консистенції перерахованих продуктів (повільне введення малими порціями плюс постійне перемішування), а також очищують малярський інструмент.

Зберігати його необхідно в щільно закупореній ємності в темному місці, на достатній відстані від джерел вогню.

Гарантійний термін придатності – 12 місяців від дати виробництва.

Якщо Вам потрібно купити гуртом розчинник Р-5, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на розчинник Р-5, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

розчинник Р-5

Залишіть відгук до товару “Розчинник Р-5”