Пошук
Розчинник 647

33.60 грн

Розчинник 647

33.60 грн (ціна за 1 кг)

Розчинник 647 – багатокомпонентний високоякісний розчинник, що складається з таких летких речовин: толуол/піробензол (41,3 %), бутил-/амілацетат (29,8 %), етилацетат (21,2 %) і бутанол (7,7 %). Таке поєднання компонентів дає на виході високу функціональність розчину і важливі споживчі властивості.

Артикул: 12542. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності розчинник 647. У нас можна купити розчинник 647 оптом за доступною ціною. Розчинник 647 має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна розчинника 647 Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку розчинника 647 по всій території України. Ціна розчинника 647 також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі розчинника 647 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики розчинника 647

Розчинник 647 – багатокомпонентний високоякісний розчинник, що складається з таких летких речовин: толуол/піробензол (41,3 %), бутил-/амілацетат (29,8 %), етилацетат (21,2 %) і бутанол (7,7 %). Таке поєднання компонентів дає на виході високу функціональність розчину і важливі споживчі властивості. Сумарна кількість ацетону і толуолу не перевищує 50 %, за рахунок чого відсутня необхідність у ліцензуванні.
Ця рідина є безбарвним/дещо жовтим прозорим матеріалом однорідної консистенції (видимі домішки відсутні).
Це, як і розчинник 646, одна з найпопулярніших речовин для розчинення. Її випуск налагоджений багатьма підприємствами, і її добре знають й активно використовують багато споживачів. На відміну від розчинника 646, вона м’якша, тому застосовувати її доцільно тоді, коли має значення підвищено дбайливий вплив на оброблювані поверхні.Розчинник 647 Розчинник 647 безбарвний, іноді з жовтуватим відтінком і без завислих домішок. Не залишає запаху після випаровування.
Розчинник 647 – це суміш летких органічних речовин, своїм складом нагадує розчинник 646. Він складається з: толуолу (41,3 %), бутилацетату (29,8 %), етилацетату (21,2 %), бутанолу (7,7 %). Не містить таких компонентів, як ацетон і етилцелозольв і є більш м’яким, на відміну від розчинника 646. Його використовують тоді, коли важливе дбайливе ставлення до оброблюваних поверхонь.

Розчинник 647, його сфери і способи застосування

Передусім, цей засіб використовують для розведення нітроцелюлозних ЛФМ (нітроемалей, нітролаків) для досягнення робочої в’язкості. Він ідеальний і тоді, коли необхідно розвести або розчинити емалі, лакофарбові матеріали для фарбування кузовних частин автомобілів, при будівельних роботах, що стосуються фарбування вікон та дверей. Розчинник 647 бездоганно підходить для розведення, розчинення і видалення таких видів емалей: НЦ-280, НЦ-11, НЦ-132П, АК-194. Не менш ефективний він для ґрунтівки НЦ-097. Беручи рідину до застосування, необхідно знати правильний спосіб її використання. Вливати потрібно маленькими порціями, весь час перемішуючи, до досягнення необхідної в’язкості. Також важливо дотримуватися дозування, зазначеного виробником. У кінцевому результаті, після висихання, на оброблюваній поверхні повинні бути згладжені всі штрихи. Правильно оброблена поверхня гладка, не біла і без матових ділянок.
Розчинник 647 призначений для розведення лакофарбових матеріалів до робочої в’язкості нанесення, а також для розведення нітроемалі, нітролаків і нітронаповнювачів, що використовуються для фарбування автомобілів.
Цей розчинник призначений для розчинення лакофарбових виробів на основі нітроцелюлози, а також деяких грунтівок. Дуже часто застосовується в будівництві для фарбування різноманітних поверхонь, наприклад вікон та дверей. При висиханні емалі утворюється гладка поверхня без тріщин. Відбілювання або почервоніння не допускається.

Запобіжні заходи

Всі роботи з даним розчинником повинні проводитися у вентильованому приміщенні, тому що його пари досить токсичні. Будьте обережні, щоб розчинник не потрапив в очі.
Умови зберігання: Розчинник берігають у щільно закритій тарі, в пожежобезпечному приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів.

Як і інші розчинники, 647 є легкозаймистою рідиною. Має характерний специфічний різкий запах. Подразнює слизові оболонки очей і дихальні шляхи. Тому при роботі з цією речовиною важливо дотримуватися елементарної техніки безпеки.
Необхідно захищати руки і очі від безпосереднього контакту з рідиною, використовувати рукавички. Будь-які, навіть найменші за часом і трудомісткістю, завдання варто проробляти в приміщенні з хорошою вентиляцією. Якщо розчинник все-таки потрапить на шкіру, змийте його теплою мильною водою.
Для зберігання і перевезення потрібно використовувати щільно закупорену тару, уникати сусідства з опалювальними пристроями і впливу прямих сонячних променів. Коли ємність з-під розчинника спорожніє, її необхідно закрити і викинути, не застосовуючи для зберігання інших речовин.

Якщо Вам потрібно купити оптом розчинник 647, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на розчинник 647, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

растворитель 647

Залишіть відгук до товару “Розчинник 647”