Пошук
Розчинник 646

33.00 грн

Розчинник 646

33.00 грн (ціна за 1 кг)

Розчинник 646 – багатокомпонентний розчинник, тобто розчинник, до складу якого входять два або більше компоненти, саме таке поєднання речовин обумовлює великі функціональні можливості цього розчинника і його споживчі властивості.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності розчинник 646. У нас можна купити розчинник 646 оптом за доступною ціною. Розчинник 646 має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна розчинника 646 Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку розчинника 646 по всій території України. Ціна розчинника 646 також залежить від обсягів закупівлі. При покупці розчинника 646 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики розчинника 646

Розчинники є широко застосовуваними в різних сферах промисловості речовинами. З їхньою допомогою знежирюють поверхні та деталі перед склеюванням і фарбуванням, розводять лакофарбові суміші, відчищають стару фарбу і виконують низку інших важливих маніпуляцій. Одним з найпопулярніших і мега затребуваним є на сьогодні розчинник 646.Розчинник 646
На зовнішній вигляд це  безбарвна або жовтувата однорідна рідина без видимих завислих частинок. Масова частка води не більше 2,0 %. Композиція цього розчинника включає леткі органічні ароматичні вуглеводні, кетони, спирти і етери. Продукт належить до групи дуже летких розчинників. Не залишає запаху після випаровування. Містить до 10% ацетону, толуол (50 %), етанол (15 %),бутилацетат (10 %), бутанол(10 %), етилцелозольв (8 %). Така велика кількість компонентів дозволяє успішно розчиняти багато органічних речовин.

Застосування розчинника 646

Розчинник 646 – прозора або дещо жовта рідина, однорідна суміш (механічні домішки, видимі завислі частинки відсутні) з характерним запахом, до складу якої входять органічні леткі речовини. Це високоякісний багатокомпонентний розчинник, що складається, зокрема, з ефірів, а також з ароматичних вуглеводнів, кетонів і спиртів, з-поміж них толуол, етанол, етилцелюлоза, бутанол, бутилацетат, ацетон. І саме завдяки багатокомпонентності він є універсальним, адже може впливати на лаки, фарби, ґрунтівки й емалі різних типів. Хоча спочатку він застосовувався тільки для нітролакофарбової продукції.
Крім того, цей розчинник використовують для очищення від залишків фарби малярного та будівельного інструменту, видалення плям. Але робити це необхідно обережно, адже існує можливість пошкодити нижній шар.
Розчинник 646 має низку якісних властивостей і характеристик, обумовлених відповідністю ТУ, високими показниками кислотності, вмістом води, коагуляцією, леткістю, абсолютною відсутністю побіління.
Серед основних переваг:
– доступна вартість і наявність у широкому продажі;
– просте застосування за вказаною на етикетці інструкцією;
– сприяння швидкому висиханню покриття тощо.
Розведення ЛФМ створює необхідну в’язкість, надає своєрідний глянець і блиск, утворює захисну плівку. Після висихання матеріалу, розчинник випаровується, не залишаючи запаху. Правильне розведення передбачає поступове введення речовини в невеликих кількостях. Вливати варто до наочного отримання необхідної в’язкості, враховуючи при цьому рекомендації виробника і ретельно перемішуючи.
Розчинник 646 є продуктом органічного синтезу та переробки нафти. Він знаходять застосування в багатьох сферах діяльності людини. Цей розчинник використовується надзвичайно широко: він може застосовуватися в хімічному синтезі, використовується в таких галузях промисловості, як машинобудування, хімічна та легка промисловість, виробництво будматеріалів.
Розчинник 646 призначений для витончення лакофарбових матеріалів до робочої в’язкості нанесення, його використовують для нітроемалі, нітролаків тощо (наприклад, для епоксидних і гліфталевих грунтівок). Нітроцелюлозна емаль сохне, утворюючи гладку поверхню. Розчинник 646 використовують для очищення малярного обладнання та інструменту, а також для виведення плям на різних матеріалах. Він має дуже велику популярність завдяки своїй відмінній експлуатаційній якості та доступності.
Умови зберігання: Розчинник 646 зберігають у щільно закритій тарі, в пожежобезпечному приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів.

Розчинник 646 і запобіжні заходи при застосуванні, зберіганні та транспортуванні

Всі роботи з даним розчинником повинні проводитися у вентильованому приміщенні. Будьте обережні, щоб розчинник не потрапив в очі. Використовуйте рукавички. У разі потрапляння розчинника на шкіру, змийте його теплою водою з милом.
Розчинник 646, як і будь-який інший органічний розчинник, вимагає дотримання певних правил безпеки. При перевезенні та зберіганні необхідно враховувати можливість легкого займання цієї леткої рідини. Зберігати її потрібно в герметичних щільно закупорених ємностях у темних добре вентильованих приміщеннях, на великій відстані від джерел тепла, зокрема від електроприладів, уникаючи нагрівання речовини, попадання прямого сонячного випромінювання і контакту з вологою. Транспортування повинне здійснюватися в спеціально призначених залізничних або автоцистернах.
Пари цього розчинника токсичні, тому щоб уникнути їх потрапляння в дихальні шляхи і виникнення подразнення, необхідно працювати з цією рідиною в респіраторі. Не бажано допускати контакту зі шкірою та слизовими оболонками. Руки допоможуть захистити гумові рукавички, а очі – спеціальні окуляри. Якщо контакт, все ж, станеться, треба оперативно змити розчинник великою кількістю теплої мильної води.

Якщо Вам потрібно купити оптом розчинник 646, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на розчинник 646, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

бочка 176 кг, фасування 1000 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Растворитель 646

Залишіть відгук до товару “Розчинник 646”