Пошук
Резорцин

576.00 грн

Резорцин

576.00 грн (ціна за 1 кг)

Резорцин – це 1,3-ізомер бензодіолу з формулою C6H4(OH)2. Виглядає як біла тверда речовина. Молярна маса 110,1 г/моль. Густина 1,28 г/см3, точка плавлення 110 °С.

Артикул: 04424. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності резорцин. У нас можна купити резорцин за доступною ціною. Резорцин має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на резорцин Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку резорцину по всій території України.

Характеристики резорцину

Резорцин кристалізують з бензолу у вигляді безбарвних голок, які легко розчиняються у воді, спирті, ефірі, але не розчинні у хлороформі і сірковуглеці. Резорцин забарвлює розчин заліза (III) хлориду у темно-фіолетовий колір, а при взаємодії з бромною водою утворює осад трибромрезорцину. Ці властивості дозволяють використовувати його в якості барвника для хроматографії.
Резорцин є одним з основних природних фенолів в аргановій олії.резорцин

Використання резорцину

Резорцин використовується в медицині. Його застосовують як антисептик і дезінфікуючий засіб, він є компонентом у мазях для лікування хронічних захворювань шкіри, таких як псоріаз. Дану субстанцію додають у шампуні в якості діючого агента проти лупи, а також у сонцезахисні креми та деякі інші косметичні засоби. Цей реактив використовується в лікуванні виразки шлунка. У великих дозах він є отрутою і викликає запаморочення, глухоту, слиновиділення, потовиділення і судоми.
Резорцин є проміжною хімічною речовиною для синтезу фармацевтичних препаратів та інших органічних сполук. Він використовується у виробництві діазобарвників та пластифікаторів, клеїв для деревини і гумово-текстильних композитів, служить зшиваючим агентом для неопрену і УФ поглиначем.
Резорцин застосовують як аналітичний реагент для якісного визначення кетоз.
Резорцин реагує з формальдегідом з утворенням термореактивних смол, які можуть застосовуватися в якості аерогеля.

Якщо Вам потрібно купити оптом резорцин, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на резорцин, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

резорцин

Залишіть відгук до товару “Резорцин”