Пошук
Пропілпарабен (ніпазол)

234.00 грн

Пропілпарабен (ніпазол)

234.00 грн

Пропілпарабен (ніпазол, пропіл-4-гідроксибензоат, E216) – пропіловий ефір пара-гідроксибензойної кислоти, тверда порошкоподібна речовина, утворена дрібними кристалами.

Очистити
Артикул: 05226. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності ніпазол. У нас можна купити ніпазол оптом за доступною ціною. Ніпазол має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна ніпазол Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ніпазолу по всій території України. Ціна ніпазолу також залежить від обсягів закупівлі. При покупці ніпазолу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики та властивості ніпазолу

Пропілпарабен (ніпазол, пропіл-4-гідроксибензоат, E216) – пропіловий ефір пара-гідроксибензойної кислоти, тверда порошкоподібна речовина, утворена дрібними кристалами. Колір – чисто білий або з жовтим/кремовим відтінком, запах – добре відчутний специфічний. З неіоногенними матеріалами поєднання погане. У воді розчиняється слабо (для підвищення розчинності піднімають температуру), проте добре розчинний у спирті та пропан-1,2-діолі. Молярна маса – 180,2 г/моль, густина – 1,0630 г/см³, t плавлення – 96-99 °C. Вміст ефіру – від 93 %. Формула – C10H12O3. Ніпазол у природних умовах входить до складу деяких рослин і комах. Для застосування в промислових масштабах синтезується штучно. Для цього на парагідроксибензойну кислоту впливають смолами рослини, відомої як Syntrax.

Основні властивості та переваги ніпазолу:

– безпека для довкілля (при попаданні в ґрунт відбувається швидке розкладання без будь-яких шкідливих наслідків);

– протипліснява ефективність;

– запобігання розмноженню грампозитивних мікробів;

– відсутність сенсибілізуючої дії;

– використання в об’ємному pH-діапазоні (максимальний ефект при pH до 7);

– відсутність подразнення шкірних покривів при контакті ніпазолу з ними;

– антитоксичність у дозволених кількостях, низький токсичний вплив при перебільшених.

Застосування пропілпарабену

Ця речовина може бути використана і сама по собі, і в поєднанні з метиловим ефіром n- гідроксибензойної кислоти, етанолом, фенілкарбінолом, формальдегідом та іншими консервантами.

Головним чином, пропіл-4-гідроксибензоат знаходить застосування у фармацевтиці, косметичній галузі та харчопромі. З його допомогою консервують різні види косметики, переважно, на водній основі та зовнішнього використання (діапазон популярних концентрацій – 0,05-0,15 %): креми, шампуні, маски, бальзами, лосьйони, гелі для душу, зубні пасти тощо.

Пропілпарабен широко відомий як допустима до застосування добавка до їжі і напоїв E216, консервант і антигрибковий агент (дозволений, зокрема, в США, Канаді, Японії та Європейському Союзі). До речі, його натрієва сіль E217 має схоже призначення.

Вплив на людський організм: шкода чи користь

Ця сполука не даремно дозволена до використання там, де суворо ставляться до різноманітних консервантів і харчових добавок. Це говорить багато про що. Її дійсно можна застосовувати, але ретельно контролюючи дози вживання і використовуючи тільки до закінчення терміну придатності. Тоді не виникне ніяких негативних наслідків. Якщо ж дозування перевищити, а тим більше перевищувати постійно або періодично, і користуватися засобами, до складу яких входить ніпазол, довше гарантійного терміну, можуть дати про себе знати такі мінуси: кропив’янка, алергійні прояви, задуха, астма, розвиток злоякісних новоутворень.

Якщо Вам потрібно купити оптом ніпазол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ніпазол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

 

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Пропілпарабен (ніпазол)

Залишіть відгук до товару “Пропілпарабен (ніпазол)”