Пошук

Центрифуги лабораторні

Магазин

Під час проведення лабораторних досліджень у медицині або в науковій сфері необхідні ідеальна точність і надійність результатів. Тому на сьогоднішній день у медичних та наукових установах для розділення різних розчинів на окремі фракції найчастіше використовують спеціальні прилади – центрифуги.
Центрифуга – це прилад, призначений для розділення сипких тіл або рідин різної питомої ваги, а також відокремлення рідин від твердих тіл шляхом використання відцентрової сили. Частинки з найбільшою питомою вагою, обертаючись у центрифузі, розташовуються на периферії, а частинки з меншою – ближче до центру.
Лабораторні центрифуги : види та класифікація

Сьогодні на вітчизняному ринку представлені лабораторні центрифуги різноманітних видів і способів застосування. Існують підлогові, настільні центрифуги, ультрацентрифуги і мікроцентрифуги, з різними адаптерами і з охолодженням.
Залежно від призначення, вони поділяються на загальнолабораторні, рефрижераторні та гематокритні. За функціональними ознаками – низькошвидкісні, високошвидкісні і ультрацентрифуги. Залежно від обсягу – мікроцентрифуги, апарати малого обсягу, універсальні модулі та центрифуги великого обсягу. Якщо Вам необхідні якісні, надійні та безпечні в управлінні центрифуги – купити їх можна в нашій компаній «Система Оптимум» дешево, просто і з доставкою по всій Україні.
Також варто звернути увагу і на інноваційні технології, впроваджувані у виробництві центрифуг – виготовлення так званих мультицентрифуг. Їхніми особливостями є те, що працювати такі центрифуги можуть безперервно протягом тривалого часу. Цей тип центрифуг обладнаний цифровим керуванням, що дозволяє працювати з ними просто і безпечно.
Купити лабораторні центрифуги

Центрифуги популярні і широко застосовуються в науковій лабораторній практиці, в промисловості і в сільському господарстві. Кожна центрифуга, яку Ви можете знайти на нашому сайті, сертифікована і має найвищі показники експлуатації. У нас представлений великий асортимент продукції, що дає нам право стверджувати, що кожен клієнт, якому необхідна центрифуга для дослідницького лабораторного кабінету або медичного закладу, зможе знайти і підібрати потрібний йому прилад. Ви можете купити центрифугу, зателефонувавши нашому менеджеру за телефонами, за допомогою електронної пошти або безпосередньо в офісі нашого підприємства.