Пошук

Секундоміри та таймери

Магазин

Секундомір – пристрій, що призначений для підрахунку часу, витраченого для здійснення певного процесу чи дії. Цей час може вимірюватись у хвилинах, секундах та частках секунди. Секундомірами зворотного відліку можна вважати таймери, адже це годинниковий пристрій, що відраховує інтервал часу, який задано для виконання того чи іншого процесу чи дії.

Різновиди секундомірів і таймерів

Найпростішим секундоміром є однокнопковий механічний секундомір. Включення, виключення секундоміра і повернення стрілки у початкове положення виконується послідовним натисканням однієї і тієї ж кнопки. Обертаючи кнопку, можна завести пружину секундоміра. Шкала такого секундоміра проградуйована в секундах. Значно точнішими є електронні секундоміри. Вони здатні вимірювати соті частки секунди, що є важливим при проведенні різних спортивних змагань високого рівня, при використанні в науково-дослідних та навчальних лабораторіях, або у військовій справі.

Таймери використовуються як прилади виробничо-технічного, військового або побутового призначення, що в заданий момент часу сигналізують або вмикають-вимикають роботу певного обладнання. Вони мають достатню точність і включаються як елементи технологічних ліній деяких процесів промислового виробництва, зв’язку, наукових досліджень тощо.

Таймери бувають механічні, електромеханічні, електронні (кварцові) з програмним забезпеченням. Деякі види таймерів забезпечуються програмними пристроями з видачею певних сигналів у певній послідовності для виключення різних пристроїв та обладнання виробничої технологічної лінії. Купити секундоміри та таймери – означає забезпечити точність вимірів своїх досягнень у спорті, точність роботи різних технологічних виробничих ліній та лабораторних досліджень.

Купити секундоміри та таймери з доставкою по всій Україні

Секундоміри та таймери, важливі годинникові пристрої, що застосовуються у різних видах нашої діяльності, можна придбати у нашій компанії «Система Оптимум», яка пропонує широкий вибір цієї продукції, сертифікованої в Україні, з гарантією виробника. Подзвонивши за телефонами, вказаними на нашому сайті, Ви можете замовити і купити секундоміри та таймери, ціна яких відповідає якості продукції. Наші менеджери допоможуть Вам вибрати такі секундоміри та таймери, що найбільше відповідають Вашим потребам.