Пошук

Щупи

Магазин

Для проведення системного контролю за якістю різноманітних монтажних та налагоджувальних робіт, а також для проведення спостережень та лабораторного контролю за станом різних видів сільськогосподарської продукції, яка використовується чи зберігається у сховищах, застосовуються спеціальні прилади та інструменти – щупи.

Принципи дії щупів пробовідбірних

Щупи пробовідбірні – це загострені металеві труби конічної або циліндричної форми, що мають спеціальні отвори для захоплення сипких матеріалів. У закритому виді щуп вводиться у зерно або в інші сипкі продукти на потрібну глибину, де він відкривається і наповнюється продуктом. Відкривання щупа для відбору проби виконується за допомогою стрижня всередині порожнистого щупа (конусний щуп) або завдяки повороту внутрішнього циліндра (циліндричний щуп).

Пробовідбірні щупи використовуються на підприємствах зернозаготівельної, зернопереробної та харчової промисловості для відбору проб зерна, борошна, крупи та іншої продукції при проведенні лабораторних аналізів. Вони дозволяють брати проби з вагонів, з автотранспортних засобів, у зерносховищах. Залежно від призначення розрізняють автомобільні (вагонні), складські (амбарні) і мішкові щупи. Вони можуть мати один або декілька пробовідбірних отворів по довжині щупа для рівномірного відбору проб з усієї глибини занурення щупа. Виконані щупи з дюралю, легкі та зручні в експлуатації. Є також пробовідбірники для масла та сиру, які виготовляються з листової нержавіючої сталі. Вони мають металеве лезо із загостреними краями у вигляді жолобка, до якого кріпиться хрестоподібна ручка.
Існують щупи й іншого функціонального призначення. Ними вимірюють різні зазори при збиранні та регулюванні двигунів, центруванні різноманітного обладнання, де необхідна висока точність та мінімальність відхилень від стандартів.

Купити пробовідбірні щупи у компанії «Система Оптимум»

Наша компанія пропонує нашим споживачам тільки оригінальні та сертифіковані в Україні щупи, ціни на які завжди оптимально співвідносяться з якістю продукції. Тому, якщо Ви шукаєте, де купити щупи пробовідбірні – наша компанія «Система Оптимум» є найкращим варіантом. Адже саме у нас Ви знайдете великий вибір обладнання для проведення системного контролю якості сировини та матеріалів за доступними цінами та з доставкою по всій Україні.