Пошук

Щупи

Магазин

Щупи – це спеціальні пристосування, призначені для здійснення контролю якісних параметрів різної с/г, фармацевтичної продукції, харчової сировини, нафти і іншого шляхом відбору проб з мішків, автомобілів, бункерів тощо. Купити щупи часто необхідно для усіляких монтажних та налагоджувальних процесів, а також для лабораторного застосування.

Пробовідбірні щупи

Виглядають пробовідбірники (ще одна вживана назва цих пристроїв) як конічні або циліндричні трубки, загострені на одному з кінців. Конструктивно в них передбачена наявність спец. отворів, призначення яких полягає в захопленні сипких середовищ. Ці пробовідбірні отвори розташовані, як правило, по всій довжині, щоб була можливість здійснювати забір проб на всій глибині занурення пристрою.
Щупи, головним чином, знаходять застосування на підприємствах таких напрямків: зернозаготівля, зернопереробка, харчопром. З їх допомогою з вагонів, автомобілів, зернових сховищ відбирають проби зерна, борошна, круп і т.д. з метою подальшого виконання лабораторних аналізів. За призначенням вони бувають:

Крім того, ці робочі вироби можуть відрізнятися за матеріалом виготовлення. Моделі з дюралюмінію примітні легкістю і зручністю експлуатації. Також користуються попитом варіанти з нержавійки (листової нержавіючої сталі). Ними зазвичай відбирають проби масла і сиру. Їх конструктивна особливість – присутність жолобоподібного леза з металу, доповненого загостреними краями і хрестоподібною ручкою.
Хочемо звернути вашу увагу на те, що виробляються і застосовуються також вироби цієї групи з іншим функціональним призначенням. Маються на увазі щупи вимірювальні, які розробляються для вимірювання різних зазорів при збиранні та регулюванні моторів (складальні та регулювальні заходи), центруванні всілякої техніки, в якій важлива високоточність і мінімум відхилень від стандартів (мінімальна похибка, зокрема). Але вимірювальні плоскі моделі – це окрема тема. Зараз говоримо про інше.

Принципи дії щупів пробовідбірних

Пристосування для відбору проб вводяться в середовище, що підлягає аналізу, в закритому вигляді на необхідну глибину. Після чого відбувається їх відкривання і наповнення продуктом. Коли пристрій дістається назовні, його відкривають і, таким чином, звільняють пробу. Спосіб відкриття залежить від типу виробу. Щуп зерновий конусного типу, наприклад, відкривається за допомогою розташованого всередині порожнини стрижня. Якщо мова йде про пристрій у формі циліндра, то відкривання виглядає як повертання його внутрішньої циліндричної частини.
В результаті таких нехитрих маніпуляцій проба стає доступною для подальшого вивчення.

Купити щуп в Україні

Знадобилися щупи вимірювальні або пробовідбірні? Цікавить придбання в Україні у надійного підприємства? ПП «Система Оптимум» – до ваших послуг!
У цій рубриці каталогу представлені, а відтак доступні для клієнтів з усієї країни, найпопулярніші моделі пристроїв:

Ціни в інтернет-магазині

Багатьох покупців цікавить, чи можна сьогодні замовити щуп на вигідних умовах, перш за все, недорого. Так ось, можна, але тільки якщо правильно визначитися з постачальником і форматом придбання.
Найбільшою вигодою у наш час характеризуються покупки в інтернет-магазині. Ціна в такому випадку – головна перевага, оскільки у вартість товару не входить безліч додаткових витрат, характерних для офлайнових продажів. Головна, але зазначимо, не єдина. Купувати через інтернет – значить додатково економити час, сили і нерви.
Що стосується конкретного ресурсу, де здійснювати замовлення, то тут ви маєте право вибору, кому з постачальників надати перевагу. Якщо зупинитеся на пропозиціях нашої компанії – не прогадаєте!

Купити пробовідбірні щупи в компанії «Система Оптимум»

У нашому асортименті – лише оригінальні та сертифіковані щупи. Вони наявні для придбання як оптом, так і в роздріб, коштують доступно, а в якості й функціоналізмі їм немає рівних.
Не станемо стверджувати, що купувати варто тільки у нас. Ні, серед всіх пропозицій ринку, мабуть, знайдуться й інші варті уваги. Але якщо пристрій вам потрібен тут і зараз, вважаємо недоцільним даремно гаяти час. Наші товари – одні з найкращих на вітчизняному ринку вимірювальних приладів. До того ж, немає жодних перешкод для термінового їх придбання.

Замовити з доставкою по Україні

Купити щупи у компанії «Система Оптимум» – значить отримати в своє розпорядження чудовий робочий інструмент. Доставка замовлень будь-яких обсягів здійснюється оперативно в усі регіони країни, щоб системний контроль якісних параметрів сировини і матеріалів відбувався своєчасно і точно. Оперативність досягається, завдяки наявності достатніх обсягів товару на складах компанії, а також власному автопарку і співпраці з популярними українськими перевізниками. До того ж, доставка відповідає всім транспортувальним вимогам.
Оформляйте замовлення у нас, не замислюючись, тим більше що і ціни, і якість, і інші аспекти товару, як і його покупки – найкращі з можливих!