Пошук

Фотометри, спектрофотометри

Магазин

Фотометри належать до надзвичайно чутливих приладів, за допомогою яких можна визначати концентрацію речовин у розчинах шляхом вимірювання коефіцієнтів пропускання, розсіювання чи відбиття світла, визначати оптичну густину прозорих розчинів і прозорих твердих зразків. Вони використовуються на підприємствах водопостачання, в медицині, в сільському господарстві, в харчовій, хімічній, металургійній промисловості та інших галузях.

Перші моделі фотометрів, які проіснували недовго, вимагали виконання в ручному режимі операцій порівняння показників приладів з таблицями еталонних значень. На зміну їм прийшли прилади, що всі дослідження виконують в автоматичному режимі. А це дозволяє отримувати набагато точніші та достовірніші результати.

Види фотометрів та їх використання

Фотометри класифікуються за своїми функціональними можливостями та їх використанням у певних галузях для виконання конкретних досліджень та аналітичних завдань. За своїми функціональними особливостями вони поділяються на:

Купити фотометри з доставкою по Україні

Фотометри – це високочутливі аналітичні прилади для визначення вмісту різних речовин у прозорих розчинах, колоїдних розчинах та суспензіях, а також для проведення хімічного аналізу вод, кормів на вміст нітратів, фосфатів, магнію, марганцю, калію.

Наше підприємство «Система Оптимум» пропонує всі види фотометрів, які представлені в нашому каталозі. Ви можете замовити фотометри за телефонами, вказаними на сайті, електронною поштою або безпосередньо в офісі нашого підприємства. Способи доставки в будь-яке місто України та цінові знижки Ви можете обговорити з нашими менеджерами.