Пошук

Дистилятори і бідистилятори

Магазин

Ціни на дистилятори і бідистилятори для очищення та опріснення води

Очищення та опріснення води віддавна було важливим питанням, над яким ретельно працювали вчені та винахідники свого часу. Ця проблема була надзвичайно важливою під час військових походів та мореплавання. Адже без прісної води неможливими ставали довготривалі морські мандрівки та переходи. Ще Юлій Цезар під час африканських походів постачав своїм воїнам воду, отриману шляхом дистиляції.
Не перестала турбувати ця проблема і сучасне людство, яке ще більше «мандрує» як суходолом, так і морем. Окрім того, науково-технічний прогрес та розвиток медицини значно розширив сферу споживання очищеної та дистильованої води, а також підвищив і урізноманітнив вимоги до її очищення.

Вода підвищеного ступеня чистоти застосовується у медичній справі, де вдаються до подвійної перегонки. Проста технічна дистильована вода використовується для потреб автомобільного та іншого транспорту, де застосовуються двигуни внутрішнього згорання та кислотні акумуляторні батареї. Є ще багато й інших напрямків використання дистильованої води.

Електричні дистилятори призначені для виробництва дистильованої води в різних медичних лабораторіях, аптеках та інших закладах, де є така потреба. Ви можете купити дистилятори різних марок, попередньо замовивши їх на нашому сайті.

Купити дистилятор і бідистилятор за низькими цінами

Дистилятори електричні мають просту конструкцію. Вони складаються з випарного котла, конденсатора випарів з вмонтованим у нього сепаратором і електричного блоку керування, що забезпечує контроль за рівнем води у випарному котлі, відключаючи електронагрівачі від мережі при досягненні водою визначеного рівня нижче робочої відмітки. Після відновлення рівня води апарат знову переходить у робочий стан сам, без додаткового втручання. Таким чином, дистилятор електричний є абсолютно безпечним автоматичним апаратом, що не вимагає додаткових зусиль оператора в процесі його експлуатації.

Бідистилятори електричні призначені для подвійної перегонки води і виробництва дистильованої води підвищеного ступеня очищення. Система подвійної дистиляції полягає в тому, що дистильована вода з першого контуру направляється у випарний котел другого контуру і проходить повторну дистиляцію. Після цього отримана бідистильована вода має значно поліпшені фізико-хімічні властивості і може використовуватися в аптеках, лікарнях та різних медичних лабораторіях. Бідистилятори купити ви можете, замовивши їх на нашому сайті онлайн або за вказаними телефонами.
Ми продаємо тільки якісні товари з гарантією виробника.