Пошук

Посуд з поліпропілену

Магазин

Поліпропілен – високоякісний полімерний матеріал, який є хімічно нейтральний і не взаємодіє із продуктами харчування. Посуд домашнього вжитку, виготовлений із цього матеріалу, вирізняється сміливими дизайнерськими рішеннями.
Посуд із даного матеріалу успішно застосовують як на кухні, так і в лабораторії. Поліпропіленові ємкості для повсякденного вжитку надзвичайно практичні. Вони не б’ються, тому їх зручно брати із собою в дорогу.
Ціна на посуд з поліпропілену

Посуд із харчового поліпропілену можна використовувати при температурах, які коливаються від -25°C до +110°C. Тобто, у таких ємкостях продукти можна заморожувати, готувати у мікрохвильовці і у пароварці і навіть кип’ятити воду за допомогою електрокип’ятильника. Посуд із поліпропілену можна мити у посудомийній машинці. Невисока ціна таких ємкостей є однією із численних переваг такого посуду.
Ємкості із такого матеріалу також часто використовують у лабораторіях. Європейці вже давно полюбили поліпропіленовий посуд за те, що він міцний, не б’ється, коштує дешевше і служить довше, на відміну від скляних ємкостей. Крім того, хімічні властивості поліпропілену не гірші від скла. Поліпропіленовий посуд для лабораторій можна купити за телефонами: (032) 240-60-60, 244-37-90, 244-37-99, 244-37-00, (050) 138-50-61, (067) 675-25-81, інтернет поштою або безпосередньо в офісі нашої фірми, де Ви матимете можливість відвідати нашу постійно діючу виставку.
Лабораторний посуд із поліпропілену витримує температури від – 10°C до + 135 °С. Може стерилізуватися парою, газом, формаліном або етанолом. Поверхня таких ємкостей є гідрофобна і антиадгезивна. Лабораторний посуд із поліпропілену виявляє високу хімічну стійкість, особливо до окремих хімікатів.
Купити посуд з поліпропілену

Безперечною перевагою ємкостей із даного матеріалу є те, що вони витримують розведення концентрованих кислот і лугів. Вони дозволяють проводити гаряче фільтрування без попереднього розігріву фільтрувальних лійок. Саме посуд із поліпропілену придатний для приготування розчинів і аналізу проб із низьким вмістом хлорид- і сульфат-аніонів. Ці ємкості придатні для аналізу слідових кількостей катіонів металів. Їхня доставка здійснюється по всій Україні.
Лабораторний посуд із поліпропілену використовують як для зберігання різних хімічних речовин, так і для проведення різних дослідницьких і аналітичних робіт. Крім того, ємкості із цього матеріалу незамінні в роботі із фтористоводневою кислотою, яка псує скло. Також, беззаперечною перевагою є простий процес утилізації.