Пошук

Лабораторний посуд

Pages:12345»
Магазин

Лабораторний посуд – це спеціальні ємкості різної будови, які є стійкими в агресивних середовищах. Ємкості можуть бути виготовлені із різних матеріалів. Лабораторний посуд може мати різні властивості, залежно, від того, які характеристики важливі в окремих випадках. Найчастіше це термостійкість і прозорість. Купити ємкості можна без особливих труднощів, головне чітко знати, який саме посуд потрібен.
Перед тим як використовувати ємкості для лабораторії, їх потрібно добре вимити і простерилізувати. Для миття використовують різні мийні засоби, які вбивають навіть натяки на бактерії. Вимитий посуд обов’язково повинен бути висушений. Для того, щоб досягнути цілковитої стерильності, ємкості стерилізують в автоклаві. Ціни на лабораторний посуд залежать від його призначення.

Купити лабораторний посуд

Функціонування великої кількості дослідних центрів, науково-виробничих установ, лабораторій та медичних закладів було би паралізоване без лабораторного посуду. Лабораторний посуд – це другорядна, проте, незамінна складова перелічених установ. Скляні стакани, мірні циліндри, піпетки і багато іншого є на всіх підприємствах, які випускають яку-небуть продукцію. Доставка здійснюється по території цілої України.
Лабораторний посуд може бути виготовлений зі скла, пластику чи з іншого матеріалу. Проте, його якість повинна бути незмінно високою. Тобто, посуд повинен бути довговічним, стійким і здатним гарантувати точність дослідів. Найважливіше, щоб посуд не вступав у реакцію з речовинами, які в ньому знаходяться. Це вимога, відсутність якої унеможливлює експлуатацію лабораторного посуду. Ціни на ємкості так чи інакше залежатимуть від матеріалу, з яких вони виготовлені.
Найчастіше лабораторний посуд виготовляють із різних видів скла. Основними перевагами цього матеріалу є термічна і хімічна стійкість, цілковита непроникність для газів, стійкість до механічних навантажень і невисока вартість.
Проте, популярність скла не виключає факту використання інших матеріалів для лабораторних ємкостей. Це, зокрема, допоміжні матеріали із полімерів, кераміки, гуми, натуральних корків і полімеризованого силікону.
Різновиди скла, які є найпопулярнішими при виготовлені лабораторного посуду – це боросилікатне і кварцове скло.