Пошук

Лабораторне скло та хімічний посуд

Магазин

Функціонування лабораторій, дослідницьких центрів, виробничих і наукових установ не може здійснюватися без спеціального лабораторного посуду: тари, контейнерів, вимірювачів і т. д. Скляний хімічний посуд є найбільш популярним серед інших аналогів, а попит на нього зростає з кожним роком.
Лабораторний та хімічний посуд – це особливий підвид ємностей для використання в спеціальних умовах. Для них характерні незвичайні в повсякденному розумінні форми і величини. Також кожен вид має свою специфічну назву: бутлі, колби, пробірки, промивалки, поглиначі, крапельниці, чашки, склянки та ін.

Такий посуд обов’язково повинен бути стійким до хімічних впливів і не вступати в реакцію з поміщеною речовиною. При виготовленні можуть застосовуватися різні матеріали, залежно від того, які речовини в подальшому будуть поміщатися всередину і які характеристики будуть важливі при роботі. Основні – це прозорість і термостійкість, тому більшість лабораторного посуду є саме такою.
Вибір лабораторного посуду

Купити спеціальні ємності для роботи в лабораторії сьогодні не проблема. Головне – знати, який посуд потрібен і де вигідно здійснювати покупку.

Ще один важливий аспект при виборі – матеріал. І саме про нього ми хочемо зараз розповісти трохи докладніше.

Сьогодні для виготовлення лабораторного посуду застосовують найрізноманітніші матеріали з обов’язковою термостійкістю і хімостійкістю, як наприклад: фарфор, кварцове скло і полімери. Все більшою популярністю користуються лабораторні ємності із пластику (не б’ються, легко миються і швидко висихають). Найбільш затребуваним донині для виконання різних досліджень та аналізів залишається скляний лабораторний посуд. Деякі елементи можуть виготовлятися з гуми.

Хімічний посуд та лабораторне обладнання

Лабораторне скло є необхідним при проведенні практично всіх видів науково-дослідних робіт. На нашому сайті представлений хімічний лабораторний посуд наступних видів:

Основні вимоги до лабораторного посуду – це міцність і тривалий термін експлуатації, що дозволить забезпечити тривале зберігання реактивів. Важливо також, щоб набір хімічного посуду включав у себе тару, яка не вступає в реакцію з різними речовинами та рідинами, що знаходяться в ній.
Компанія «Система Оптимум» пропонує також безліч інших різновидів хімічного посуду, ознайомитися з якими ви можете на нашому сайті. Якість кожної одиниці продукції підтверджується відповідними сертифікатами. Оскільки ми розуміємо, що лабораторний посуд потрібен науково-дослідним центрам у великій кількості, наша компанія надає можливість покупки продукції у великих об’ємах.

Хімічний посуд: де купити?

Лабораторний та хімічний посуд: асортимент «Система Оптимум»

Не завжди можна знайти весь необхідний для лабораторії посуд в одному місці і доводиться замовляти в різних постачальників. Інша річ – компанія «Система Оптимум», з якою можна легко заощадити час, адже вона пропонує найширший спектр лабораторного та хімічного посуду, а саме:

– бутлі з вузькими і широкими горловинами зі світлого або темного скла, зокрема, і бутель Вульфа;

– лійки (циліндричні, грушоподібні) і крапельниці;

– колби конічні, круглодонні, плоскодонні з шліфом або без, зокрема, і колба Бунзена з боковим відводом, і колба К’єльдаля;

– ексикатори з кранами;

– поглиначі Ріхтера, Зайцева, з пористою пластиною, Петрі;

– високі та низькі лабораторні склянки різного об’єму з носиком і градуюванням;

– склянки для зважування;

– склянки Дрекселя і БПК;

– мірні та центрифужні пробірки;

– холодильники кулькові або з прямою трубкою;

– біологічні чашки Петрі;

– поліетиленові промивалки;

– пісочні годинники;

– годинникові, покривні, предметні скельця;

– скляні, пластмасові та гумові пробки.

Весь посуд виготовляється відповідно до вимог і з правильних матеріалів.

На замітку: перед використанням лабораторних ємностей гарненько вимийте їх і простерилізуйте (повної стерильності можна досягти в автоклаві). Чим мити? Миючим засобом, який вб’є будь-які натяки на бактерії. Важливо, щоб в роботу надходив висушений посуд.

Купити лабораторний та хімічний посуд від «Система Оптимум» можуть замовники з усієї України. Компанія, крім великого асортименту і бездоганної якості кожного виробу, пропонує вигідні та комфортні умови співпраці. Як наприклад: оперативна доставка за допомогою зручного для клієнта перевізника або консультативна підтримка у виборі. Ціна лабораторного посуду залежить від його призначення, але, в загальному, це доступна вартість, яку сьогодні мало хто може запропонувати.

Лабораторний та хімічний посуд від «Система Оптимум» – це якість, практичність, зручність і гарантія необхідного результату в одному флаконі! Замовляйте – не прогадаєте!