Пошук
Пробовідбірник для молока

-

Пробовідбірник для молока

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Пробовідбірники для молока – це спеціальні компактні пристрої, призначені для взяття проб певного обсягу в потрібний момент із фляг, цистерн та інших ємностей. При цьому для фляг застосовуються пробовідбірники довжиною 66 см, для цистерн – 135 см, що дозволяють брати зразки з різних рівнів резервуарів.

ПробовідбірникДовжинаМатеріал
Для відбору проб з фляги0,66 мХарчовий алюміній
Для відбору проб з цистерни1,35 м
Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності пробовідбірники для молока. У нас можна купити пробовідбірник для молока за доступною ціною. Пробовідбірник для молока має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна пробовідбірників для молока Вас приємно здивують. Ціна пробовідбірника для молока також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі пробовідбірників для молока оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Матеріал виготовлення – харчовий алюміній. Він стійкий до корозії, тому не боїться контакту з різними середовищами і має довгий експлуатаційний період. Він термостійкий і гігієнічний, а також екологічний і не важкий. За рахунок цього алюмінієві пробовідбірники безпечні, прості в застосуванні, не викликають складнощів при зберіганні та переміщенні.

Конструкція. Незважаючи на велику кількість видів цих пристроїв, що обумовлено широтою їх застосування, відбірник проб для молока виглядає як порожня трубка невеликого діаметру. Просто, але зручно і функціонально.

Процес забору проби молокопродуктів – один з найважливіших технологічних моментів, що дозволяє контролювати якість проміжних і кінцевого стану продукту. Тому якість пробовідбірника має бути бездоганною, а при виборі важливо визначитися, в першу чергу, з виробником, від якого і залежать якісні показники та експлуатаційні характеристики виробу.

Якщо вам знадобилися пробовідбірники для молока, ПП Система Оптимум до ваших послуг! У наявності на складі у Львові завжди достатня кількість цих пристроїв, що дозволяє нам здійснювати оперативні поставки кожного замовлення по всій Україні. Доступні ціни та високу якість гарантуємо. Звертайтеся!

Якщо Вам потрібно купити пробовідбірники для молока оптом, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пробовідбірник для молока, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

probovydbyrnyk_dlja_moloka-638425d5-a079bcec

Залишіть відгук до товару “Пробовідбірник для молока”