Пошук
Повна маска 3М серії 6000

4200.00 грн

Повна маска 3М серії 6000

4200.00 грн

Ступінь захисту до 200 ГДК.

Забезпечує захист від газів, пари і дії різного виду аерозолів.
Невеликий опір диханню. Ударостійка, стійка до подряпин широка панорамна лінза з полікарбонату, хороший огляд, виключає запітніння. Невелика вага. М’яка лицьова частина з еластомера не викликає подразнення шкіри.
Використовується із змінними фільтрами серії 6000, 5000 і 2000.

Артикул: 03858. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності повна маска 3М серії 6000. У нас можна купити маску 3М серії 6000 за доступною ціною. Повна маска 3М серії 6000 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна маски 3м серії 6000 Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі масок 3М серії 6000 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Повна маска 3М, або повнолицьова – це спеціальний вид респіратора, призначений для захисту дихальних шляхів від впливів хімічного (пари, гази, аерозолі) та механічного характеру. На відміну від напівмаски, вона ізолює не окрему ділянку обличчя, а все обличчя повністю. Конструктивно передбачена можливість комплектації змінними фільтрами.

Сучасні повні маски – це легкі в догляді пристосування багаторазового застосування. Їм характерна зручність експлуатації. Вони виробляються з високоякісних матеріалів (лицьова частина найчастіше – м’яка і гіпоалергенна), завдяки чому не тільки безпечні та комфортні, але й довговічні. Лінзи виготовляються з матеріалів, стійких до механічних пошкоджень (задирання, подряпини, удари), і забезпечують великий кут огляду. Наголів’я робить можливим легке одягання/знімання і щільне кріплення/прилягання. Клапан видиху гарантує відсутність труднощів мовлення, а також зберігає оптимальний мікроклімат, за рахунок ефективного відведення тепла і вологи.

Найчастіше нинішні варіанти таких ЗІЗ мають полегшену функціональну конструкцію. Елементи можуть бути повністю або частково взаємозамінними.

Як правило, можна вибрати один з трьох типорозмірів маски, який ідеально підійде під будь-яку форму обличчя.

Розгляньмо яскравий приклад якісної маски ЗМ – модель серії 6000 від ПП Система Оптимум. Це універсальна повна маска зі ступенем захисту до 200 ГДК, підходить для застосування на різних типах виробництв. Вона ефективно захищає органи дихання, очі та шкіру від різних шкідливих газів, парів і аерозолів. Відрізняється малою вагою, незначним опором диханню і високою стійкістю до ударів. Її просто і швидко одягати, знімати і регулювати. Припасовування вдається забезпечити максимально точну. Завдяки широкій панорамній лінзі, виконаній з полікарбонату, забезпечується хороший огляд і унеможливлюється запітніння. Лицьова частина, створена з еластомеру (високоеластичний в’язкий полімер), дарує комфортні відчуття протягом всього періоду застосування і не подразнює шкірні покриви. Наявність клапанів вдиху і видиху гарантує ідеальний тепловий стан і вміст вологи в лицьовій частині. Комплектувати цю модель можливо протигазовими і протиаерозольними фільтрами змінного типу 6000, 5000 і 2000. Одним словом, коротко охарактеризувати маску ЗМ 6000 можна так: ефективна, економічна, збалансована, проста в обслуговуванні та експлуатації, зносостійка й довговічна.

Якщо Вам потрібно купити гуртом маски ЗМ 6000, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на маски ЗМ 6000 а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Maska%203M%206000%20p

Залишіть відгук до товару “Повна маска 3М серії 6000”