Пошук
Поліамід ПА6

-

Поліамід ПА6

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Поліамід 6 210/310 (ПА6)або полікапролактам є полімером на основі капролактаму. На відміну від більшості інших поліамідів, ПА6 не є конденсаційним полімером, замість цього він формується полімеризацією з розкриттям кільця. Має в основному молекулярному ланцюзі амідну групу, що повторюється, -C(O)-NH-. Це напівкристалічний поліамід.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності поліамід ПА 6. У нас можна купити поліамід ПА 6 за доступною ціною. Поліамід ПА 6 має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна на поліамід ПА 6 Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку поліаміду ПА 6 по всій території України.

Характеристики поліаміду ПА 6

Волокна поліаміду 6 жорсткі, мають високу міцність на розрив, а також еластичність і блиск. Цей полімер відзначається високою стійкістю до стирання і хімікатів, таких як кислоти і луги. Поліамід 6 стійкий до мастил, автомобільного пального, вуглеводнів, нафтових продуктів. ПА6 досить гігроскопічний, його волокна можуть поглинати до 2,4 % води.Поліамід ПА6

Застосування ПА6-210/310

ПА6 знаходить застосування в широкому діапазоні продуктів, що вимагають матеріали високої міцності. Він широко використовується в автомобільній промисловості, машинобудуванні, будівництві, електротехніці і електроніці, для виготовлення меблів, побутової техніки, спортивного і туристичного спорядження, упаковки. Даний полімер  використовується для виробництва ниток в щетинах для зубних щіток, хірургічних швів, і струн для акустичних і класичних музичних інструментів, у тому числі гітар, скрипок, альтів, віолончелей. Він також дуже широко використовується в текстильній промисловості, у виробництві великої різноманітності ниток, мотузок і сіток, а також панчішно-шкарпеткових виробів і трикотажу. Поліамід ПА6 використовують при виробництві різноманітних полімерних концентратів барвників і термостабілізаторів.

Якщо Вам потрібно купити оптом поліамід ПА 6, зверніться в компанію Система Оптимум. Питання про ціну на поліамід ПА 6, а також умов оплати і доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії по телефону або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Полиамид ПА 6

Залишіть відгук до товару “Поліамід ПА6”