Пошук
Поліакриламід-гель

-

Поліакриламід-гель

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Поліакриламід-гель – це полімер з хімічною формулою (CH-CH (CONH2)) – n.
Поліакриламід-гель отримують шляхом вільно-радикальної полімеризації акриламіду і співмономеру, що діє як зшиваючий агент, наприклад, біс-акриламіду.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності поліакриламід-гель. У нас можна купити поліакриламід-гель за доступною ціною. Поліакриламід-гель має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна на поліакриламід-гель Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку поліакриламід-гелю по всій території України.

Характеристики поліакриламіду

Полімеризація ініціюється персульфатом амонію з тетраметилендіаміном  як каталізатором. Рибофлавін (або рибофлавін-5′-фосфат) також може бути використаний в якості джерела вільних радикалів. Швидкість полімеризації залежить від різних факторів (мономер і каталізатор, концентрація, температура і чистота реагентів), її необхідно ретельно контролювати, оскільки цей процес генерує тепло, і якщо полімеризація проходить занадто швидко, це може призвести до утворення неоднорідної структури пор.
Поліакриламід-гель на зовнішній вигляд –  це прозора в’язка маса желеподібної консистенції, також його виробляють у  гранулах світло-жовтого, блакитного або зеленого кольору.

Застосування поліакриламід-гелю

Поліакриламід-гель застосовується в аналітичному методі, для поділу компонентів суміші білка на основі їхнього розміру. Методика заснована на принципі, що заряджена молекула буде мігрувати в електричному полі в напрямку електрода з протилежним зарядом. Поліакриламід-гель ідеально підходить для поділу білків, оскільки він хімічно інертний, електрично нейтральний, гідрофільний і прозорий для оптичного детектування на довжинах хвиль, менших за 250 нм. Крім того, матриця не взаємодіє з розчиненими речовинами і має низьку спорідненість до загальних білкових плям.
Одним із застосувань поліакриламіду є флокуляція твердих частинок у рідині. Цей процес часто використовують при обробці води, у виробництві паперу та інших галузях промисловості. Поліакриламід застосовують для підвищення нафтовіддачі у нафтовидобувній промисловості. Він також використовується як поліпшувач грунту у садівництві та рільництві.

Якщо Вам потрібно купити оптом поліакриламід-гель, зверніться в компанію Система Оптимум. Питання про ціну на поліакриламід-гель, а також умов оплати і доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії по телефону або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

поліакриламід-гель

Залишіть відгук до товару “Поліакриламід-гель”