Пошук
Пікринова кислота

-

Пікринова кислота

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Пікринова кислота – це тверда органічна сполука з формулою C6H2(NO2)3OH. Пікринова кислота формується з безбарвних кристалів або з кристалів світло-жовтого кольору.

Категорія: .

Кислота пікринова

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності пікринова кислота. У нас можна купити пікринову кислоту гуртом за доступною ціною. Кислота пікринова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна пікринової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пікринової кислоти по всій території України. Ціна кислоти пікринової  також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі кислоти пікринової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості кислоти пікринової

  • пікринова кислота у холодній воді не розчиняється, а при підвищеній температурі води розчинність цієї сполуки значно збільшується, що дозволяє проводити хімічні дослідження
  • при температурі 20 °С розчинність становить 1,14 %;
  • при температурі 100 °С розчинність збільшується до 9,14 %;
  • отримані розчини тринітрофенолу  змінюють колір на яскраво-жовтий;
  • при наявності у розчині агресивних кислот отримана рідина залишається безбарвною, що дозволяє використовувати тринітрофенол у якості загального індикатору.

Кислота пікринова гурт
Крім того, пікринова кислота відмінно розчиняється у гліцерині, хлороформі, ацетоні та бензолі. Такі якості даної речовини дають змогу одержувати бажані реакції, які потім ретельно досліджуються та використовуються у різних галузях виробництва.

Пікринову кислоту  застосовують у аналітичній хімії для точного визначання натрію або калію. Дана кислота є вибухонебезпечною та може слугувати основою вибухових пристроїв.

Під час військових дій у радянські часи саме за допомогою пікринової кислоти створювалися бойові снаряди, які активно використовувалися військовими.

Застосування пікринової кислоти

Сьогодні пікринова кислота є важливою сировиною для виробництва різних барвників. Тринітрофенол є основним каталізатором полімеризації та головним компонентом забарвлювального розчину Van Gieson, який використовується у сучасній гістології.

Завдяки своїм антисептичним властивостям у зоології пігмент пікринової кислоти застосовується для маркування лабораторних тварин.

Пікринову кислоту купити

Якщо Вам потрібно купити оптом пікринову кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пікринову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

пікринова кислота

Залишіть відгук до товару “Пікринова кислота”