Пошук
Пептон ферментативний

654.00 грн

Пептон ферментативний

654.00 грн (ціна за 1 кг)

Пептон ферментативний – це поживне середовище для культивації безлічі різноманітних видів мікроорганізмів, використовується переважно в мікробіології.

Артикул: 04921. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності пептон ферментативний. У нас можна купити пептон ферментативний за доступною ціною. Пептон ферментативний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на пептон ферментативний Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пептон ферментативний по всій території України.

Характеристики пептону ферментативного

Пептон ферментативний є сумішшю гідролізатів харчових білків, які застосовуються у мікробіології, а також фармацевтиці. Його використовують як у промисловості, так і в наукових дослідженнях. Він є хорошим середовищем (або основною складовою мікробіологічних середовищ) для швидкого розмноження і збільшення біомаси бактерій. Ферментативні гідролізати харчових білків мають усі поживні властивості білка, з якого їх отримують, і все частіше знаходять застосування в безлічі різних галузей.

Отримання та використання пептону

У даний препарат додають неорганічні солі і кислоти, цукри і харчові ферменти для підтримки необхідного рівня pH живильного середовища.
Пептон ферментативний є аморфним однорідним порошком блідо-жовтого кольору з характерним запахом.
При зберіганні даної субстанції необхідно дотримуватися деяких правил, зберігати в герметичній тарі, запобігати попаданню прямих сонячних променів, відносна вологість повітря в складському приміщенні не повинна перевищувати 60 % при температурі навколишнього середовища від 5 до 25 оС. Пептон не має чіткої хімічної формули, під цим терміном мають на увазі продукти гідролізу білків: суміш розчинних у воді окремих амінокислот і олігопептидів. Його отримують з продуктів тваринного походження шляхом тонкого органічного синтезу. Для отримання пептону ферментативного можуть використовувати рубці і летошки овець, корів, кіз, також його можна добути зі слизової оболонки шлунка і підшлункової залози свиней.
Деякі мікроорганізми не ростуть на білках, у таких випадках пептон ферментативний є незамінним джерелом легкодоступного азоту. На основі пептон ферментативний готують різноманітні поживні середовища, які використовують для підготовки діагностичних середовищ і у процесах ферментації.

Якщо Вам потрібно купити оптом пептон ферментативний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пептон ферментативний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

пептон ферментативный

Залишіть відгук до товару “Пептон ферментативний”