Пошук
Пепсин

-

Пепсин

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Пепсин свинячий сироватковий є екологічно чистим продуктом тваринного походження, має високий ступінь очищення і стабільний рівень активності, не поступається за всіма показниками своїм аналогам.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності пепсин. У нас можна купити пепсин за доступною ціною. Пепсин має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на пепсин Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пепсину по всій території України.

 Характеристики пепсину

Пепсин – це фермент, який входить до складу шлункового соку і виробляється слизовою оболонкоюшлунка. Пепсин розщеплює майже всі білки тваринного і рослинного походження. У розщепленнібілків беруть участь також ферменти підшлункової залози – трипсин і хімотрипсин. Але пепсин, на відміну від цих ферментів, не має строгої специфічності до білків, що розщеплюються.Сам препарат має вигляд однорідного порошку від світло-жовтого до світло-сірого кольору.
Пепсин випускається у вигляді порошку, який повинен зберігатися в закритих банках, у темному місці, при температурі від +2 до +15 °С. Порошок має жовтуватий або білий колір, кисло-солодкий на смак, добре розчиняється у воді і етиловому спирті (20 %). В аптеці з порошку готується розчин пепсину і соляної кислоти у воді.

Використання пепсину

У лабораторіях ця субстанція використовується для проведення тесту на трихінельоз у тваринметодом розчинення в штучному шлунковому соці. Метод ферментного перетравлення м’язів уштучному шлунковому соці для діагностики трихінельозу тварин застосовується згідно ветеринарнихправил та правил лабораторної діагностики трихінельозу тварин.

Якщо Вам потрібно купити оптом пепсин, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пепсин, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

пепсин

Залишіть відгук до товару “Пепсин”