Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product
Паста водочутлива

66,00 грн

Паста водочутлива

66,00 грн

Паста водочутлива – це хімічний індикатор, що дає можливість вимірювати рівень підтоварної води в різних вмістилищах пром. призначення. На вигляд ця паста є пластичною сумішшю, тягучою, мазеподібною, світло-бежевого забарвлення. Взаємодія з водою приводить до утворення яскравого малинового кольору.

SKU: 05275. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності паста водочутлива. У нас можна купити пасту водочутливу за доступною ціною. Паста водочутлива має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пасти водочутливої по всій території України.  При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Призначення. Водочутливу пасту застосовують для виявлення рівня підтоварної води в закритих резервуарах зі сирою нафтою і нафтовими продуктами: бензин, гас, дизпаливо, мастила, а також важкі нафтопродукти, підігріті до 40-50 °С.

Спосіб використання. Тонкий шар матеріалу (не більш як 2-3 мм) наносять на мірний предмет (метрошток/лотову рулетку) згідно з орієнтовним рівнем води. Після цього опускають вимірювач у досліджуване середовище на малий проміжок часу (2-3 секунд цілком достатньо для легких фракцій, 10-15 секунд – для нафти і мастил, 5 хвилин – для важких). Після виймання за умови наявності води частина лінійки з нанесеною пастою, яка контактувала з нафтопродуктом, стає яскраво-малиновою.

Примітка: якщо мова йде про дослідження темних нафтопродуктів, після підйому вимірювача його необхідно промокнути папером для фільтрування.

Водочутливу пасту можна застосовувати неодноразово – 3-5 разів протягом доби, оскільки після експлуатації вже через 20 хвилин вона приймає свій первісний вигляд і набуває початкових властивостей.

Якщо роботи виконуються при високій вологості довкілля, пасту потрібно наносити перед самим вимірюванням. При низьких температурних показниках – у приміщенні.

Якщо Вам потрібно купити гуртом пасту водочутливу, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пасту водочутливу, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Залишити відгук

Залишіть відгук до товару “Паста водочутлива”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Паста водочутлива за вигідною ціною, також замовити Паста водочутлива з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product