Пошук
Оцтова кислота крижана

33.90 грн

Оцтова кислота крижана

33.90 грн (ціна за 1 кг)

Оцтова кислота (CH3COOH) повсякчас використовується в промисловості та побуті. Вона є хорошим розчинником для великої кількості органічних сполук, зокрема, льодяна оцтова кислота добре розчиняє целулоїд та нітрати целюлози. Інші кислоти жирного ряду такої властивості не мають. Також вона змішується з водою в різних пропорціях, а в сухому вигляді має гігроскопічні властивості.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

Кислота оцтова

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності оцтова кислота. У нас можна купити оцтову кислоту гуртом за доступною ціною. Кислота оцтова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна оцтової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку оцтової кислоти по всій території України. Ціна кислоти оцтової  також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі кислоти оцтової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Кислота оцтова в фармацевтичній промисловості

Крижану оцтову кислоту фармацевтична промисловість застосовує  для приготування досить поширених ліків:
Кислота оцтова гурт

 • аспірин;
 • антипірин;
 • фенацетин;
 • свинцевий оцет тощо.

Ще одна з властивостей оцтової кислоти – це нейтралізація основних оксидів та їхніх гідратів, вона витісняє карбонатну кислоту з вуглекислих солей, утворюючи ацетати. Служить основою для отримання більшості оцтовокислих солей.

Сфери застосування кислоти оцтової

Деякі гербіциди для сільського господарства (виробництво феноксиоцтової кислоти) отримують саме з оцтової кислоти. Інші галузі  застосування оцтової кислоти це:

 • парфумерія;
 • анілінофарбова промисловість;
 • синтез різноманітних органічних сполук, мінеральних барвників (синтетичного індиго, швейнфуртської зелені), складних ефірів;
 • крижаною оцтовою кислотою очищують від сторонніх органічних домішок ті речовини, які окислюються перманганатом калію;
 • у текстильній промисловості використовують дану кислоту під час фарбування, друку тканин або при травленні.
 • неможливо уявити виготовлення казеїну і декстрину без оцтової кислоти, як і різноманітних пластмас, штучних волокон, каучуку.
 • у побуті зустрічаємо цю речовину як харчову добавку Е260.

Оцтову кислоту купити

Якщо Вам потрібно купити оптом оцтову кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на оцтову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

 

Вага

каністра 10 кг, налив, фасування 1000 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Уксусная кислота ледяная

Залишіть відгук до товару “Оцтова кислота крижана”