Пошук
Опромінювач ОБН-150М

1380.00 грн

Опромінювач ОБН-150М

1380.00 грн

Опромінювач бактерицидний ОБН-150М – це один з видів медичного обладнання, призначених для дезінфекції. За допомогою бактерицидних опромінювачів забезпечують дезінфекцію і знезараження повітря і поверхонь приміщення.

Артикул: 02330. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності опромінювач бактерицидний ОБН-150М. У нас можна купити опромінювач бактерицидний ОБН-150М за доступною ціною. Опромінювач бактерицидний ОБН-150М має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на бактерицидний опромінювач ОБН-150М Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку опромінювача ОБН-150М по всій території України.

Характеристики та застосування

Необхідно відзначити, що опромінювачі ОБН не використовуються для знезараження та стерилізації медичних інструментів, медичного одягу, постільної білизни та інших виробів. Знезараження відбувається за допомогою ультрафіолетового випромінювання і може відбуватися як у відсутності персоналу або пацієнтів в приміщенні (при використанні опромінювачів ОБН або ОБП), так і в присутності людей в приміщенні (для цього застосовуються опромінювачі-рециркулятори).
Роздільне включення ламп та наявність екрану об’єднує в собі ефективність і безпеку. Допускається робота людей в приміщенні при включеній екранованої лампі.
 Технічні характеристики:

Джерело випромінюваннялампа бактерицидна 30W
Продуктивність при бактерицидній ефективності 99 %60 м3/год
Середня тривалість горіння ламп8000 год
Напруга електроживлення220 В
Частота50 Гц
Споживана потужність, не більше200 ВА
Габаритні розміри970 х 80 х 135 мм
Вага5 кг

Якщо Вам потрібно купити оптом бактерицидний опромінювач ОБН-150М, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бактерицидний опромінювач ОБН-150М, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

опромінювач ОБН-150

Залишіть відгук до товару “Опромінювач ОБН-150М”