Пошук
Олеїнова кислота

36.00 грн

Олеїнова кислота

36.00 грн

Олеїнова кислота – це органічна ненасичена кислота, її хімічна формула C18H34O2 (або СН3(СН2)7CH = CH(CH2)7СООН). Вона є найбільш поширеною мононенасиченою кислотою з довгим ланцюгом у нашому організмі. Ця кислота має 18 атомів вуглецю з подвійним зв’язком біля дев’ятого атому.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорія: .

Кислота олеїнова

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності олеїнова кислота. У нас можна купити олеїнову кислоту оптом за доступною ціною. Кислота олеїнова має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна олеїнової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку олеїнової кислоти по всій території України. Ціна кислоти олеїнової також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі кислоти олеїнової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості олеїнової кислоти

Її молекула не може обертатися навколо C = C зв’язку, і система набагато менш гнучка, ніж у стеаринової кислоти і не може сформувати кулю. Молекули складних ефірів цієї кислоти є менш компактними.
Кислота олеїнова гурт

  • при температурі тіла людини є рідиною (олією);
  • твердне при 13,4 °С;
  • блідо-жовта або коричнево-жовта рідина;
  • має сильний запах бекону;
  • розчинна у воді;
  • температура плавлення: 13,4 °C,
  • точка кипіння: 360 °C;
  • густина олеїнової кислоти 0,8935 г/см3.

Її назва походить від оливкової олії, яка містить від 55 % до 80 % олеїнової кислоти, але вона міститься також і в інших рослинних і тваринних оліях і жирах, таких як олія виноградних кісточок (від 15 % до 20 %) або олія ши (від 40 % до 60 %).

Хімічні властивості олеїнової кислоти пов’язані з її здатністю реагувати за подвійним зв’язком і за карбоксильною групою. Олеїнову кислоту гідрують у присутності каталізатора для синтезу стеаринової кислоти. Дигалогени, такі як бром або хлор, також вступають у реакцію за подвійним зв’язком.

Олеїнова кислота (у формі тригліцеридів) входить у нормальний раціон людини як частина тваринних жирів і рослинних олій.

Дана кислота у вигляді її натрієвої солі є основним компонентом мила. Вона також використовується як емульгатор або солюбілізуючий агент.

Невеликі кількості олеїнової кислоти застосовують як допоміжну речовину у фармацевтичних препаратах.

Олеїнову кислоту купити

Якщо Вам потрібно купити оптом олеїнову кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на олеїнову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

бочка 180 кг, каністра 9 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

олеїнова кислота

Залишіть відгук до товару “Олеїнова кислота”