Пошук
Окуляри газозварника ЗН 8 – 72Г

24.00 грн

Окуляри газозварника ЗН 8 – 72Г

24.00 грн

Окуляри захисні закриті. Окуляри призначені для захисту очей при газозварювальних роботах, спереду, збоку, зверху і знизу від впливу дрібних твердих частинок, сліпучого світла, ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, пилу, вітру і бризок нероз’їдаючих рідин при температурі навколишнього середовища від -30 до + 90 ºС в виробничих приміщеннях і на відкритому повітрі.

Артикул: 02642. Категорія: .

Технічні характеристики.

Відстань міжцентрова – 72мм

Скло розміри: фронтальних – 60 х 45мм; бічних – 45 х 40 мм,

Межі регулювання: наголовна стрічка за розміром голови – від 54 до 64;

Маса – не більше 130 г.
Окуляри складаються з чотирьох металевих рамок із закріпленим в них захисним склом, обтюратора і регульованої наголовної стрічки. Вентиляція простору між обтюратором і особою користувача здійснюється через отвори-жалюзі на верхній і нижній поверхнях рамок. Завдяки вентиляції підокулярного простору захисні скла не запотівають. Рамки із захисним склом і наголовна стрічка пришиті до обтюратора. Обтюратор по краях обшитий вінілисшкірою. Довжина наголовної стрічки регулюється за розміром голови користувача за допомогою двох пряжок. Окуляри зручні і прості в експлуатації, легко складаються і забезпечують розширений бічний огляд.

Матеріали: захисне скло – мінеральне, рамки виготовлені з білої жесті, обтюратор – зі шкірозамінника, обшитого по краях вінілисшкірою.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

DSC_2856

Залишіть відгук до товару “Окуляри газозварника ЗН 8 – 72Г”