Пошук
Нітразиновий жовтий

9000.00 грн

Нітразиновий жовтий

9000.00 грн (ціна за 1 кг)

Нітразиновий жовтий (нітразол жовтий) – це хім. реактив, кислотно-основний індикатор органічної етимології для визначення рН сполук. Виглядає як дрібнодисперсна порошкоподібна маса брунатного кольору з помаранчевим/червоним відтінком, що складається з призматичних кристалів. У воді розчиняється, в інших розчинниках – ні.

Артикул: 03561. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності нітразиновий жовтий. У нас можна купити нітразиновий жовтий оптом за доступною ціною. Нітразиновий жовтий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна нітразинового жовтого  Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі нітразинового жовтого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Молярна маса – 178,15 г/моль, t плавлення – 250-258 °C. Формула – C16H8N4Na2O11S2.

Отримання цієї речовини відбувається шляхом взаємодії діазотованого 2,4-динітроаніліну і 1-нафтол-3,6-дисульфокислоти із застосуванням мішалки. Поетапно процес виглядає так:

– у склянку мішалки поміщують 50 мл концентрованої сульфатної кислоти, розмішуючи яку поступово і порційно вносять розтертий азотистокислий натрій у кількості 4,5 г при t не більше ніж 10 °C;

– з метою повного розчинення виконують нагрівання до 50 °C;

– отриману нітрозилсірчану кислоту охолоджують до 10 °C і додають до неї порціями, перемішуючи, при t 10-15 °C динітроанілін;

– далі здійснюється ще годинне перемішування і виливання розчину на подрібнений лід;

– діазорозчин оперативно фільтрують крізь охолоджену лійку від малого обсягу 2,4-динітроаніліну, який не прореагував.

Барвник випадає в осад червоно-коричневого кольору. На виході, після відстоювання і сушіння при 30 °C, виходить продукт з масовою часткою основного компоненту від 80 %.

Хімічно чистий зразок отримують подвійною перекристалізацією з H2O (1:10) і також подвійною – з 20 %-ої етанової кислоти (1:12).

Застосування нітразинового жовтого

Цей реактив знайшов застосування в хімічному аналізі, титруванні, біохімії та нафтопереробці (тут з його допомогою визначають кислотність пального і мастил-змазок). Крім того, він бере участь у створенні індикаторного паперу та аналізі молока.

Титрування спрямоване, головним чином, на сильні основи і кислоти. Із залученням цього індикатора виявляють рівень рН у рідких середовищах, використовуючи 0,1 %-ий водний розчин. Початковий жовтий колір розчину в діапазоні рН 6-7,4 переходить в синьо-фіолетовий.

Безпека. Ця речовина маркується фразою ризику R5, що говорить про небезпеку загоряння і вибуху при нагріванні. Фрази з безпеки S 15, 22, 24/25 розшифровуються так: необхідність зберігання далеко від теплоджерел, важливість не вдихати пил при роботі з нітразолом жовтим, тобто захищати органи дихання за допомогою ЗІЗ, а також запобігати контакту зі шкірою і очима.

Зберігання. Оптимальне місце для зберігання – сухе прохолодне приміщення.

Гарантійний термін придатності – 1 рік.

Якщо Вам потрібно купити оптом нітризиновий жовтий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на нітризиновий жовтий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

nitrizinovij zhovtij

Залишіть відгук до товару “Нітразиновий жовтий”