Пошук
Бура (тетраборат натрію, натрій тетраборнокислий ) 10-водна

30.00 грн

Бура (тетраборат натрію, натрій тетраборнокислий ) 10-водна

30.00 грн (ціна за 1 кг)

Натрій тетраборнокислий – безводний тетраборат натрію, а також його кристалогідрати: пентагідрат (Na2B4O7• 5H2O) та декагідрат (Na2B4O7• 10H2O). Тетраборат натрію – це кристалічний порошок, добре розчинний у воді.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності бура 10-водна. У нас можна купити тетраборат натрію 10-водний оптом за доступною ціною. Натрій тетраборнокислий 10-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна бури 10-водної Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку натрію тетраборнокислого 10-водного по всій території України. Ціна бури 10-водної також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі натрію тетраборнокислого 10-водного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосування натрію тетраборнокислого 10-водного

Тетраборат натрію широко використовується як буфер рН розчину, що становить приблизно 9,3 в широкому діапазоні концентрацій. Він використовується як буфер для гель-електрофорезу ДНК у біохімічних і хімічних дослідженнях.

Тетраборат натрію є компонентом різних побутових пральних та мийних засобів. Натрій тетраборнокислий також присутній у деяких засобах для відбілювання зубів.

Тетраборат натрію застосовується для виробництва емалі і глазурі, вогнезахисних тканин і скловолокна, а також для захисту деревини від грибків. Використовується для профілактики деяких шкідників (наприклад, тарганів).

Натрій тетраборнокислий використовується в хроматографії. Може застосовуватися для отримання бору. Він є сировиною для отримання перборату натрію, який застосовується в мийних засобах, а також борної кислоти та інших боратів. При зшиванні полівінілового спирту з тетраборатом натріюутворюється еластичний полімер.

Тетраборат натрію використовують у виробництві клеїв,порцелянового посуду, як мікродобриво для ліквідації нестачі бору в грунті тощо. Може використовуватися для пом’якшення води. Його застосовують для усунення тимчасової та постійної твердості води.

Бура є відновлювальним флюсом для плавки металів. Суміш тетраборату натрію і хлориду амонію використовується як флюс при зварюванні чавуну і сталі. Тетраборат натрію знижує температуру плавлення небажаного оксиду заліза. Він змішаний з водою, використовується також як флюс при пайці ювелірних металів, таких як золото або срібло.

Тетраборат натрію зареєстрований в якості харчової добавки (Е285) групи консервантів. Через свою токсичність заборонений у більшості країн світу. Може додаватися у невеликих кількостях до чорної ікри.

Якщо Вам потрібно купити оптом натрій тетраборнокислий 10-водний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на буру 10-водну, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

бура 10-водна

Залишіть відгук до товару “Бура (тетраборат натрію, натрій тетраборнокислий ) 10-водна”