Глутамат натрію (глутамінат натрію, натрій глутаміновокислий)

44.40 грн

Глутамат натрію (глутамінат натрію, натрій глутаміновокислий)

44.40 грн (ціна за 1 кг)

Натрій глутаміновокислий (глутамінат натрію, глутамат натрію, глютамат натрію) – мононатрієва сіль глютамінової кислоти у вигляді негігроскопічної кристалічної порошкоподібної маси.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності натрій глутаміновокислий. У нас можна купити глутамінат натрію оптом за доступною ціною. Глутамат натрію  має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна глутамінату натрію Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку глутамінату натрію по всій території України. Ціна глутамінату натрію також залежить від обсягів закупівлі. При покупці глутамінату натрію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики глутамату натріюглутамат натрію

Натрій глутаміновокислий (глутамінат натрію, глутамат натрію, глютамат натрію) – мононатрієва сіль глютамінової кислоти у вигляді негігроскопічної кристалічної порошкоподібної маси. Добре розчиняється у воді (74 г/100 мл), але практично не розчиняється в органічних розчинниках таких як ефір. Колір – білий/жовтий, смак – солоно-солодкий. Молярна маса – 169,1111±0,006 г/моль, t плавлення – 165 °C, t розкладання – 225 °C. Формула – C5H8NO4Na*H2O.

Глутамат натрію є сіллю, яка здебільшого основному застосовується у харчовій промисловості як підсилювач смаку – харчова добавка E621.

Глютамінова кислота є в усіх білках і вважається найпоширенішою амінокислотою. Глутамінат натрію, як одна з форм глутамінової кислоти, входить до складу безлічі природних продуктів харчування: м’ясо, гриби, риба, ягоди, овочі, злаки (томати, кукурудза, горох…), молочні вироби (молоко, сир), соєвий соус тощо. Можливе утворення глютамату натрію природним шляхом або ж його навмисне впровадження. Природне отримання відбувається в результаті ферментації. Спроби промислового синтезу робляться з 1907 року при використанні різних джерел: водоростей, сої, пшениці… Штучний синтез цієї солі не прижився через складність поділу ізомерів глютамінової кислоти. Однак налагоджено невитратне виробництво – ферментація спеціальної бактерії.

Глутамат натрію як підсилювач смаку

Ця речовина отримала широку популярність у кулінарії в якості добавки до їжі E621 – підсилювача смаку. Особливо активно її експлуатують в японській і китайській ресторанній кухні. Глутамат натрію додають до супів, вегетаріанських страв, безалкогольних напоїв, солодощів, випічки, м’яса, м’ясних, рибних та молочних продуктів, сирів, сухих сніданків, закусок, фруктових, овочевих та горіхових страв, підлив і приправ…

На загал, цій сполуці властивий спеціальний смак умамі, але при компонуванні з харчовими продуктами вона ніякого присмаку не створює, а вигідно підкреслює власне смак і аромат самого продукту. Тому м’ясо з додаванням цієї добавки має сильніше виражений “м’ясний” смак і аромат. Риба, приготована з додаванням натрію глютамінату, теж має кращі смако-ароматичні показники. Це відбувається за рахунок підвищення чутливості рецепторів язика.

Глутамінат натрію в умовах звичайної обробки їжі стабільний, у процесі приготування страв не розкладається. За технічним регламентом належить до натуральних речовин.

Значення глутаміновокислого натрію для людини

У різні роки на різних територіях були спроби вивчити, чи має негативний вплив цей підсилювач смаку на організм людини (підвищення ваги, прояв астматичного синдрому тощо). В ході чого були отримані протилежні результати, жодні з яких до кінця достовірними вважати не доводиться. Однак донині негативних свідчень, що стосуються вживання цієї субстанції в розумних кількостях, не зафіксовано.

У цьому контексті варто згадати нейромедіаторну роль глютамату натрію. З його допомогою передається приблизно 60 % нервових імпульсів. Все ж, до яких-небудь порушень функцій організму це не може призвести, оскільки організм легко самостійно утилізує надлишок глютамінової кислоти, а метаболізм закінчується в кишківнику, і попадання цієї речовини в кров, а тим більше в нервову систему не відбувається.

Якщо Вам потрібно купити оптом глутамінат натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на глутамінат натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

глутамат натрію

Залишіть відгук до товару “Глутамат натрію (глутамінат натрію, натрій глутаміновокислий)”