Пошук
Фіксанали (стандарт-титри) натрій гідроксид

69.00 грн

Фіксанали (стандарт-титри) натрій гідроксид

69.00 грн

Фіксанали (стандарт-титри) натрій гідроксиду – спеціально підготовлена хімічна речовина, NaOH в концентрованому вигляді і точному обсязі, поміщений в скляні або пластикові закупорені ампули. Використовується для швидкого створення розчинів каустичної соди (1 л 0,1 н. або 0,01 н.).

Артикул: 00588. Категорія: .

а складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фіксанали (стандарт-титри) натрій гідроксид. У нас можна купити фіксанали (стандарт-титри) натрій гідроксид оптом за доступною ціною. Етилацетат має сертифікати якості. Якість, умови придбання та ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку етилацетату по всій території України. Ціна на фіксанали (стандарт-титри) натрій гідроксид також залежить від обсягів закупівлі. При покупці фіксаналів (стандарт-титрів) натрій гідроксид оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Гідроксид натрію і його розчини застосовують у широкому спектрі промислових галузей і в побуті. Наприклад, у целюлозно-паперовій промисловості з його допомогою видаляють лігнін зі сировини при виробництві паперу, картону, ДВП. При створенні засобів особистої гігієни та мийно-чистячих препаратів виконують їх омилення. Особливо цінне застосування фіксаналів у хімічній царині, де завдяки їм нейтралізують кислоти і кислотні оксиди, застосовують в якості реагенту або каталізатора, проводять титрування, а також травлення алюмінію. Без них часто не обходяться, коли мова йде про виготовлення чистих металів та олій.

Чому стандарт-титри, а не класична форма сполуки? Тому що так простіше і зручніше транспортування, комфортніше застосування, є можливість працювати в польових умовах або не до кінця обладнаних лабораторіях, а також можна якнайшвидше досягти необхідних результатів.

Якщо Вам потрібно купити гуртом фіксанали (стандарт-титри) натрій гідроксид, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на стандарт-титри натрій гідроксид, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

натрий гидроксид

Залишіть відгук до товару “Фіксанали (стандарт-титри) натрій гідроксид”