Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product
Мутовка для цистерн

-

Мутовка для цистерн

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Мутовка використовується для розмішування молока та інших рідин у цистернах. Мутовка – круглий диск з отворами, до центру якого перпендикулярно до площини диску прикріплено руків’я.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності мутовки для цистерн. У нас можна купити мутовки для цистерн гуртом за доступною ціною. Якість, умови придбання і ціна мутовки для цистерн Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Мутовки для цистерн – це прості й елементарні, а також дуже зручні у використанні пристрої, що дозволяють оперативно і ефективно перемішувати рідкі речовини, наприклад, молоко, в цистернах та інших аналогічного розміру ємностях.

Сфери застосування: сільське господарство, молочна галузь, торгівля та інші.

Матеріал, з якого виготовляються мутовки – нержавіюча харчова сталь, завдяки якій з цими виробами не тільки легко працювати, але також вони стають довговічними (при мінімальному правильному догляді та дотриманні умов зберігання період експлуатації в початковому вигляді практисно не має меж).

Особливості конструкції. Мутовки конструктивно складаються з двох елементів: диск круглої форми, на якому розташовані 16 круглих отворів, а також руків`я, перпендикулярно приєднане до центральної частини диска і з вигином на протилежному кінці.

Технічні характеристики:

– довжина мутовки – 127-128 см;

– діаметр диска – 22 см;

– діаметр отворів – 2 см;

– вага виробу – не більше 1470 г.

Завдяки простій конструкції, елементарній експлуатації та отриманню потрібного результату за невеликий проміжок часу, мутовки для цистерн не стають менш актуальними і не поступаються місцем іншим більш технічним сучасним пристроям. Сепараторні та молокоприймальні пункти, молокотоварні ферми – в кожному з цих місць сьогодні спостерігається потреба в мутовці.

Якщо є запитання, що стосуються самих приладів або умов їх купівлі, звертайтеся до менеджерів ПП Система Оптимум за контактними номерами! А замовляючи мутовки для цистерн у нас, будьте впевнені, що якість їх бездоганна, ціна – одна з найкращих, а поставка по Україні буде виконана вчасно, без збоїв, незалежно від необхідної вам кількості виробів!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Залишити відгук

мутовка для цистерн

Залишіть відгук до товару “Мутовка для цистерн”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Мутовка для цистерн за вигідною ціною, також замовити Мутовка для цистерн з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product